X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Grzech Piotrowski gościem "Muzyki Nocą"

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 15:28
Jest multiinstrumentalistą, kompozytorem, producentem, wydawcą, a przede wszystkim lider World Orchestra. W latach 90-tych założył grupę Alchemik, z którą zdobył nagrody na różnych festiwalach. Produkował widowiska muzyczne, współpracował przy wielu projektach, z czołowymi polskimi zespołami i wokalistami. Jednak przełomowy okazał się dla niego rok 2009 - kiedy spełnił marzenie swojego życia i założył World Orchestra, złożoną z muzyków z całego świata. Z orkiestrą podróżuje po świecie i realizuje przedsięwzięcia ukazujące muzykę inspirowaną różnymi kulturami.
Grzech Piotrowski
Grzech PiotrowskiFoto: Wojciech Kusiński/PR

W programie porozmawiamy o życiu i fascynacjach Grzecha Piotrowskiego. Wybierzemy się także w podróż do Ameryki Południowej z wybitnym wiolonczelistą Yo-Yo Ma. Usłyszymy również m.in. wspaniały głos Diany Krall oraz muzykę Sergiusza Rachmaninowa, Enio Morricone i Howarda Shore’a.

***

Na audycję "Muzyka nocą" w środę (8.10) w godz. 0.05-3.00 zaprasza Robert Kamyk. 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak