Sobierajski żegna SuperSTARcie: na każdym kroku będę dziękował za zaproszenie

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2014 10:11
Szósty odcinek "SuperSTARcia" był wyjątkowy, bo przed uczestnikami show stało nowe wyzwanie. Wystąpić musieli nie tylko z repertuarem folkowym, ale też w duetach.
Audio
  • Adam Sobierajski kończy przygodę z SuperSTARciem: mogłem spotkać gwiazdy, które do tej pory podziwiałem za szklanym ekranem (Sobota z Jedynką)
  • Wojciech Mann ocenia występ duetu: Monika Borzym - Mietek Szcześniak (Sobota z Jedynką)
Adam Sobierajski w Jedynkowym studiu SuperSTARcia
Adam Sobierajski w Jedynkowym studiu "SuperSTARcia"Foto: TVP2

Natasza Urbańska i Titus zaśpiewali "Bo jo Cie kochom", Rafał Brzozowski i Adam Sobierajski zaprezentowali hit "Mój przyjacielu", a utwór "Szepty i łzy" należał do Moniki Borzym i Mieczysława Szcześniaka. Usłyszeliśmy też przeboje "Ściernisko", "Piejo kury, piejo", "Śpij kochany, śpij", "Baila me", "Cotton eye Joe" i "Ai se eu te pego".

Uczestników "SuperSTARcia" oceniał Wojciech Mann. W jury pojawiła się też Magdalena Schejbal oraz Halina Mlynkova, która na zakończenie programu wystąpił z utworem "Czerwone korale".

Decydujący głos mieli jednak widzowie. To właśnie oni w głosowaniu sms-owym zdecydowali, że w kolejnym odcinku nie wystąpi śpiewak operowy Adam Sobierajski.

SuperSTARcie z radiową Jedynką >>>

Oryginalne wersje piosenek, które wykonują gwiazdy "SuperSTARcia" w piątkowe wieczory, przez cały poprzedzający tydzień usłyszeć można TYLKO w radiowej Jedynce. Uczestnicy "SuperSTARcia" są też gośćmi w Pierwszym Programie Polskiego Radia w "Muzycznej Jedynce". Radiowa Jedynka ma też swoje studio w TVP2, gdzie odbywa się show. Zasiada w nim dziennikarka muzyczna Małgorzata Kościelniak. Za jej pośrednictwem słuchacze mogą zadawać pytania gwiazdom SuperSTARcia - pisząc na adres superstracie@polskieradio.pl.

***

Przygotowała: Małgorzata Kościelniak
Goście: Adam Sobierajski
Data emisji: 8.11.2014
Godzina emisji: 15.15

tj/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

SuperSTARcie na jazzowo. Mietek Szcześniak na warsztat wziął Sinatrę

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2014 13:37
- Nie uniknie się porównań, jeśli wykonuje się piosenkę wylansowaną przez wielką gwiazdę. Natomiast zawsze można tę samą historię opowiedzieć po swojemu - opowiada w radiowej Jedynce wokalista, który wieczorem wykona piosenkę "Cheek to cheek".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Halina Mlynkowa: ciekawe, czy uczestnicy "SuperSTARcia" posłuchają moich rad

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2014 16:00
- Myślę, że na próbach udzieliłam kilka cennych uwag tym, którzy mają inne niż ja spojrzenie na muzykę - mówi jurorka folkowego odcinka show "SuperSTARcie".
rozwiń zwiń