X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bieg Piastów 2015. Nagroda Jedynki wręczona

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2015 17:31
51 kilometrów to koronny dystans 39. Biegu Piastów. W tym roku po raz pierwszy został zaliczony do FIS Marathon Cup. Jedynka wręczyła też swoją nagrodę.
Audio
  • Rozmowa z Tomaszem Bieńkiem, najlepszym biegaczem-amatorem wśród Polaków (Teren mniej zabudowany/Jedynka)
Wicedyrektor radiowej Jedynki Sławomir Assendi (P) wręcza nagrodę Tomaszowi Bieńkowi, najlepszemu biegaczowi-amatorowi wśród Polaków na dystansie 51 km podczas 39. Biegu Piastów
Wicedyrektor radiowej Jedynki Sławomir Assendi (P) wręcza nagrodę Tomaszowi Bieńkowi, najlepszemu biegaczowi-amatorowi wśród Polaków na dystansie 51 km podczas 39. Biegu PiastówFoto: Magdalena Miętek/Polskie Radio

Tatjana Mannima z Estonii i Petr Novak z Czech triumfowali na koronnym dystansie 51 kilometrów podczas 39. Biegu Piastów. Czech zwyciężył na Polanie Jakuszyckiej już po raz piąty. Najlepszym z Polaków był Paweł Klisz.
Najszybszym biegaczem-amatorem wśród Polaków był Tomasz Bieniek, który dostał specjalną nagrodę od Radiowej Jedynki. Był trochę zaskoczony, bo wyruszając na trasę nawet nie wiedział, że jest taka nagroda.

Tomasz Bieniek nie należy do żadnego klubu, ale wśród biegaczy nie jest nowicjuszem. Na nartach biega już 17 lat, a na co dzień pracuje jako instruktor biegów narciarskich. Latem biega w połmaratonach i jeździ na rowerze. Narzeka, że praca koliduje mu z treningami. - Mogło być lepiej, ale nie można narzekać - mówi gość Jedynki. Obiecuje, że pojawi się w przyszłym roku na jubileuszowym, 40. Biegu Piastów.

Sztandarowy wyścig po raz pierwszy zaliczany jest do FIS Marathon Cup - klasyfikacji maratonów narciarskich, uznawanej za odpowiednik Pucharu Świata w biegach na krótszych dystansach.

***

Tytuł audycji: Teren mniej zabudowany
Prowadził: Krzysztof Grzesiowski
Gość: Tomasz Bieniek (najszybszy biegacz-amator wsród Polaków)
Data emisji: 28.02.2015
Godzina emisji: 14.18

(ag. pg)

/

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Letni Bieg Piastów. Na tych trasach trenował wicemistrz Europy w maratonie

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2014 17:00
- Gdy rok temu po raz pierwszy zorganizowaliśmy ten bieg, spotkał się on z bardzo pozytywnym odbiorem. W szczególności ze strony osób, które biegają u nas zimą. Podobało im się, że mogą przyjechać tu latem i pobiegać po tych samych trasach. Jeżeli jest takie zapotrzebowanie, działamy dalej - mówił w Jedynce Dariusz Serafin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Julian Gozdowski o Biegu Piastów: zrobiliśmy coś z niczego

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2015 15:25
Dziś Polanę Jakuszycką zna cały świat. - Udało się to osiągnąć przez ponad 40 lat pracy wszystkich współpracowników. Mamy ogromną satysfakcję - opowiada honorowy komandor Biegu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bieg Piastów 2015. Dystans na 51 kilometrów

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2015 09:29
W tym roku koronny dystans Biegu Piastów będzie wynosił 51 kilometrów. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem.
rozwiń zwiń