Opole 2015: Justyna Panfilewicz i Mariusz Warzyńczyk wzięli SuperDebiuty

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2015 14:45
Podczas 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, radiowa Jedynka przyznała swoją nagrodę w koncercie "SuperDebiuty".
Justyna śpiewała wcześniej w chórkach w zespole Ich Troje. Brała również udział w The Voice of Poland. Mariusz znany jest z występów w  Bitwie na Głosy, Szansie na Sukces oraz Must be the music. Do konkursu zgłosili się osobno. To jurorzy zadecydowali, że zaśpiewają jako duet
Justyna śpiewała wcześniej w chórkach w zespole Ich Troje. Brała również udział w The Voice of Poland. Mariusz znany jest z występów w Bitwie na Głosy, Szansie na Sukces oraz Must be the music. Do konkursu zgłosili się osobno. To jurorzy zadecydowali, że zaśpiewają jako duetFoto: TVP/PAP/Ireneusz Sobieszczuk

Otrzymał ją duet Justyna Panfilewicz i Mariusz Wawrzyńczyk. Nagrodę wręczył Kamil Dąbrowa – dyrektor-redaktor naczelny Radiowej Jedynki, a jest nią możliwość nagrania singla w studiu Pierwszego Programu Polskiego Radia.

Tegoroczny konkurs "SuperDebiuty" dedykowany był zespołowi Skaldowie, który w tym roku obchodzi 50-lecie pracy artystycznej. Podczas koncertu debiutanci zaprezentowali największe hity zespołu. Justyna Panfilewicz i Mariusz Warzyńczyk zaśpiewali piosenkę "Nie widzę ciebie"!

mat.promocyjne, tj

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Opole 2015 Skaldowie

Czytaj także

Golec uOrkiestra: Skaldowie przetarli szlak

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2015 15:04
- Wielu artystów podążało ich krokami. Również Golec uOrkiestra jest tym zespołem, który czerpie garściami z ludyczności, tradycji. Skaldowie byli pionierami w tej materii - podkreślił Łukasz Golec.
rozwiń zwiń