Maja Hyży: w mojej duszy gra soul

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2015 18:25
- Moja kolejna płyta będzie soulowa, jak u Erykah Badu – mówiła w Jedynce piosenkarka, która w sobotę wieczorem weźmie udział w konkursie SuperPremiery na festiwalu w Opolu.
Audio
  • Maja Hyży o swoim występie w koncercie SuperDebiuty na festiwalu w Opolu (Sobota z Jedynką)
Piosenka Będę kochać jest efektem współpracy z kompozytorem i producentem Piotrem Siejką. Autorką tekstu jest Agnieszka Burcan, wokalistka duetu Plastic. Na płycie W chmurach dominuje pop, ale można się też doszukać soulu i rnb
Piosenka "Będę kochać" jest efektem współpracy z kompozytorem i producentem Piotrem Siejką. Autorką tekstu jest Agnieszka Burcan, wokalistka duetu Plastic. Na płycie "W chmurach" dominuje pop, ale można się też doszukać soulu i r'n'bFoto: PAP/Marek Gorczyński

Maja Hyży zaśpiewa piosenkę "Będę kochać", która pochodzi z jej debiutanckiej płyty "W chmurach". -  Utwór traktuje o nadziei i o tym, że każdy zasługuje na miłość - powiedziała Hyży.

Jak tłumaczyła, jest również pewnego rodzaju życiowym oczyszczeniem. -  Już wiem, że jestem silną kobietą, która zasługuje na szczęście - dodała piosenkarka.

Maja Hyży przyznała, że na festiwalu w Opolu znalazła się w doborowym towarzystwie, ale nie stresuje się przed występem. Podczas prób najbardziej podobał jej się występ pewnej piosenkarki.

***

Tytuł audycji: Sobota z Jedynką

Gość: Maja Hyży

Prowadzą: Marcin Kusy, Anna Will

Godzina emisji: 15.40

Data emisji: 13.06.2015

tj/kul

Czytaj także

Lider zespołu Taraka: Opole to symbol polskiej piosenki

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2015 16:28
- Już pół wieku za festiwalem i na pewno czeka go jeszcze świetlana przyszłość - mówił Karol Kus, założyciel, pomysłodawca i autor piosenek zespołu Taraka.
rozwiń zwiń