X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Choinki Jedynki: uwaga, już tylko tydzień

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2012 19:20
Prace do konkursu Pierwszego Programu Polskiego Radia można nadsyłać do 25 listopada – przypomina koordynator akcji Małgorzata Kownacka.
Audio
Choinki Jedynki: uwaga, już tylko tydzień
Foto: Glow Images/East News

Pierwsza partia zgłoszonych prac trafiła już do prof. Danuty Kołwzan-Nowickiej. – Jest ona doświadczonym pedagogiem, przez wiele lat pracowała z dziećmi i doskonale czuje, czy zgłoszone prace są autentyczne – mówiła w radiowej Jedynce Małgorzata Kownacka.

W poniedziałek 19 listopada na antenie radiowej Jedynki przedstawimy pierwsze decyzje jury, a część nadesłanych prac zamieścimy na naszej stronie internetowej. Jury przyzna w sumie 20 nagród głównych i 40 wyróżnień. Na tym jednak nie koniec, bo najciekawsze prace trafią na wyjątkową aukcję. 6 grudnia będzie je można licytować na antenie radiowej Jedynki. A całkowity dochód z akcji przekazany zostanie na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko".

 

/
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Anna Dymna o "Choinkach Jedynki": dajmy szansę talentom

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2012 12:27
Świąteczna Akcja Charytatywna Pierwszego Programu Polskiego Radia wystartowała już po raz jedenasty. Tegoroczny cel to pomoc podopiecznym Fundacji "Mimo wszystko”.
rozwiń zwiń