X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Olimpijska niespodzianka w "Choinkach Jedynki”

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2012 19:39
Medalistka z igrzysk w Londynie – Julia Michalska – zdecydowała się wesprzeć charytatywną akcję Pierwszego Programu Polskiego Radia. Na aukcję przeznaczyła swoje wiosło.
Audio
Julia Michalska (L) i Magdalena Fularczyk (P)
Julia Michalska (L) i Magdalena Fularczyk (P)Foto: facebook.com/julia.michalska.50/ADAM NURKIEWICZ

Tylko do 25. listopada czekamy na prace plastyczne dzieci, które chcą wziąć udział w konkursie radiowej Jedynki. – Dostaliśmy ich już ponad tysiąc, a jeszcze czekamy, bo decyduje data stempla pocztowego – mówiła w "Sobocie z radiową Jedynką” koordynatorka akcji Małgorzata Kownacka.

Wyróżnione prace 6 grudnia zostaną zlicytowane, a dochód z licytacji wesprze fundację Anny Dymnej. Dla osoby, która na aukcji zaoferuje najwyższą kwotę, mamy też dodatkowy upominek od polskiej medalistki z Londynu Julii Michalskiej.

- Zbieramy pieniądze na bardzo szlachetny cel fundacji "Mimo wszystko”. Dlatego przeznaczam na aukcję wiosło w barwach mojego klubu oraz zdjęcie z medalem. Dołączam się do młodych artystów, którzy bardzo się postarali i przesłali wspaniałe obrazki – powiedziała Julia Michalska.

>> CZYTAJ WIĘCEJ O AKCJI RADIOWEJ JEDYNKI

Julia Michalska to polska wioślarka, brązowa medalistka Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie, czternastokrotna mistrzyni kraju (w tym 10 razy na jedynce, oraz 4 razy na dwójce podwójnej z Magdaleną Fularczyk). Z Magdaleną Fularczyk zdobyła tytuł mistrzyni świata w Poznaniu w 2009 roku i brązowy medal rok później.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak