X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Festiwal w Opolu to nie tylko amfiteatr

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2013 19:11
- Chcemy, by to muzeum było show! Będzie tu studio nagrań, zbieramy materiały archiwalne: stare odbiorniki, plakaty, płyty, zdjęcia, ale przede wszystkim będzie to muzeum multimedialne - mówi Jarosław Wasik, dyrektor Muzeum Piosenki Polskiej w Opolu.
Audio
  • Jarosław Wasik opowiada o Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu (Sobota z Jedynką)
Jarosław Wasik, dyrektor Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu
Jarosław Wasik, dyrektor Muzeum Polskiej Piosenki w OpoluFoto: A.Will/PR

Pierwszego dnia 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu Radiowa Jedynka nagrodziła Golec uOrkiestrę i Natalię Sikorę. W sobotę wieczorem wręczymy statuetki "SuperJedynek"!

- Obecnie w Muzeum toczą się ciężkie prace budowlane, ale już jesienią zaczniemy organizować ekspozycję stałą, a jej główną częścią będzie Muzyczna Ściana zaopatrzona w multimedia - zapowiada dyrektor placówki Jarosław Wasik.

Opole 2013 na antenie Radiowej Jedynki >>>

W Muzeum znajdzie się także nowoczesne studio nagrań, gdzie odbywać się będą lekcje dla dzieci i młodzieży oraz prowadzona będzie obróbka materiałów na potrzeby Muzeum. - Mamy też taką ambicję, by udostępniać studio w nagrodę dla młodych zespołów grających po polsku - dodał.

Kiedy Muzeum zostanie otwarte? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy!

Nagrody Polskiego Radia na Festiwalu w Opolu >>>

Jednym z wydarzeń Festiwalu w Opolu (14-16 czerwca) będzie Gala Jubileuszowa 50. KFPP w Opolu "Opole! Kocham Cię!" z udziałem Polskiej Orkiestry Radiowej. Koncert współprowadzić będą dziennikarze Radiowej Jedynki – Maria Szabłowska i Paweł Sztompke, a podczas uroczystości zostanie wręczony Diamentowy Mikrofon. Prestiżową nagrodę, przyznawaną przez Zarząd Polskiego Radia S.A., otrzyma gwiazda polskiej piosenki, która pozostawiła setki nagrań w radiowych archiwach. Od godz. 20.30 radiowa Jedynka transmitować będzie Galę Jubileuszową 50. FPP "Opole! Kocham Cię!"

Zobacz więcej na temat: muzeum Opole Opole 2013
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polska piosenka ma swoje muzeum

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2013 15:00
Wydawało by się, że coś tak ulotnego jak utwór muzyczny raczej nie nadaje się do muzeum. Okazje się, że piosenka może też mieć swoje muzeum. Powstaje takie w Opolu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kayah: w Opolu przygarnęła mnie Edyta Bartosiewicz

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2013 19:30
Kayah wspomina, że podczas pierwszego festiwalu w Opolu, na którym występowała nie miała gdzie spać. Edyta Bartosiewicz oddała jej kawałek podłogi w jej pokoju hotelowym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gdy cała Polska śpiewała "Mamy po 20 lat"

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2013 15:55
W 1987 roku marzyliśmy o kapitalizmie, a muzyczną jaskółką, która go zapowiadała był pierwszy w Polsce koncert Johnny’ego Casha. Natomiast na festiwalu w Opolu królowała Halina Benedyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Opole 2013: Natalia Sikora i Golec uOrkiestra z nagrodami radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2013 22:10
W koncercie "SuperPremier" jubileuszowego 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu radiowa Jedynka wyróżniła Golec uOrkiestrę! Nagrodę Jedynki w konkursie "SuperDebiutów" otrzymała Natalia Sikora.
rozwiń zwiń