Łukasz Zagrobelny: byłem zarozumiały i dostałem nauczkę

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2013 18:30
- Nic mi w życiu łatwo nie przychodziło i dalej nie przychodzi. Cały czas walczę o siebie i o to, żeby być na estradzie. To nie jest tak jak się wydaje, że gdy są przeboje, to wszystko jest kolorowo - mówił w Jedynce Łukasz Zagrobelny.
Audio
  • Łukasz Zagrobelny przed pierwszym koncertem na trasie Lata z Radiem (Sobota z Radiową Jedynką)
Łukasz Zagrobelny uważa, że w świątecznym hicie muszą być dzwoneczki
Łukasz Zagrobelny uważa, że w świątecznym hicie muszą być dzwoneczkiFoto: materiały prasowe/ P. Porębski

Na swoją pierwszą solową płytę ( "Myśli warte słów") Łukasza Zagrobelny czekał długo, bo do 2007 roku. Po drodze było kilka ról w musicalach Teatru Roma i występ w pierwszym w Polsce programie typu talent-show, czyli "Idolu". Sam artysta wspomina, że w tamtym okresie przysłowiowa woda sodowa trochę uderzyła mu do głowy.

- Wydawało mi się, że zwycięstwo w "Idolu" będzie czystą formalnością. Wszystkim dookoła pokazywałem, że jestem najlepszy i fantastyczny, a do tego mega zarozumiały. I ludzie tak mnie odebrali. Wyrzucono mnie z tego programu i bardzo dobrze. Sam powinienem się wyrzucić. Wtedy to był dla mnie dziesięciolitrowy kubeł zimnej wody. Dziś jestem już za stary, by mi cokolwiek uderzyło do głowy - śmiał się w "Sobocie z Radiową Jedynką".

W sobotę 24 sierpnia Łukasz Zagrobelny po raz pierwszy w karierze wystąpi na koncercie Lata z Radiem. - Jestem bardzo szczęśliwy, że zostałem zaproszony na waszą trasę, tym bardziej, że "Lato z Radiem" towarzyszy mi od małego dziecka. Pamiętam wakacje spędzane nad morzem, nad jeziorem, czy u mojej rodziny na wsi i "Polkę dziadek", która budziła nas zawsze o godzinie 9.00, a potem te magiczne pozdrowienia w różnych językach - mówił.

Rozmawiała Karolina Rożej.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Łukasz Zagrobelny przyznaje, jaki wokalista całkowicie go pokonał

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2013 16:36
Gość audycji "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki" zaśpiewał na antenie fragment ballady Bryana Adamsa. Opowiedział też o pewnym muzyku, którego szczególnie ceni między innymi dlatego, że jego utworu nie był w stanie się nauczyć.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zagrobelny: tego co ja nie przeżyje pilot, lekarz, prawnik

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2013 12:07
- Mam nadzieję, że marzeń starczy mi do późnej starości, bo chyba nie ma nic gorszego, niż obudzić się i stwierdzić "Łukasz, wszystko zrealizowałeś. I co dalej?" - tak o swojej muzycznej drodze i wspinaniu się na osobisty Mount Everest Łukasz Zagrobelny opowiadał w Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Zagrobelny: Opole było moim bojowym chrztem

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2013 08:08
- Brałem udział w wielu festiwalach, ale atmosfera w Opolu jest wyjątkowa i niepowtarzalna. To jest kultowe miejsce dla polskiej piosenki - powiedział w Muzycznej Jedynce wokalista Łukasz Zagrobelny.
rozwiń zwiń