Krzysztof Krawczyk na scenie czuje się jak lew na polowaniu

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2013 22:35
- To jest druga natura. Tak jak lew chce zapolować, bo jest głodny, tak samo ja ciągle jestem głodny mojej publiczności. Może oni to wyczuwają i dlatego jest tak fajnie - mówił w Jedynce Krzysztof Krawczyk, który w tym roku świętuje 50-lecie działalności artystycznej.
Audio
  • Krzysztof i Anna Krawczykowie o karierze estradowej i swoim małżeństwie (Sobota z Radiową Jedynką)
Krzysztof Krawczyk
Krzysztof KrawczykFoto: prezydent.pl

Formy, zaangażowania i profesjonalizmu mógłby pozazdrościć Krzysztofowi Krawczykowi niejeden młodszy artysta estradowy. - Człowiek się zmienia, gdy wchodzi na scenę. Ludzie emanują jakąś taką bardzo pozytywną energią, że nie zostaje nic innego jak dawać z siebie wszystko. Fakt jest faktem, że decydują o tym na pewno też piosenki i to, że Andrzej Kosmala, mój przyjaciel i menager nie daje mi ani chwili wytchnienia, a Ewa, moja żona, jest tym aniołem, który cały czas się mną opiekuje - mówił skromnie Krzysztof Krawczyk w "Sobocie z Radiową Jedynką".

Artysta świętuje w tym roku również 25. rocznicę ślubu. Z żoną Anną łączą go też więzy zawodowe, gdyż jest ona jego road menagerem oraz chórzystką. - Jesteśmy szczęśliwi, kochamy się. Oczywiście bywa, że się kłócimy, bo jak bym powiedziała, że jest idealnie, to by nikt w to nie uwierzył. Ale staramy się rozmawiać, dochodzić do jakiegoś wniosku i zawsze, jak to mówi mój mąż, iść do przodu i z panem Bogiem - zdradziła Anna Krawczyk.

Krzysztof Krawczyk brał udział w tegorocznej trasie koncertowej Lata z Radiem. Wystąpił w Rudzie Śląskiej i Świeradowie-Zdroju.

Maryla Rodowicz, Myslovitz, De Mono - oglądaj wideo z koncertów Lata z Radiem >>>

Rozmawiała Karolina Rożej.

pg

Czytaj także

Krzysztof Krawczyk: ...nigdy wam tego nie zapomnę (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2012 16:02
Piosenkarz opowiada w "Muzycznej Jedynce" o swoim najnowszym dwupłytowym albumie "Polski songbook", który właśnie ukazał się na rynku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Słodkie lata 60." Trubadurzy znów grają i ruszają w trasę

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2013 16:00
- Rock and roll konserwuje, szybko zleciało, mamy pięćdziesiątkę - powiedział w Muzycznej Jedynce Sławomir Kowalewski z zespołu Trubadurzy.
rozwiń zwiń