X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Choinki Jedynki 2013"- Anna Dymna

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2013 08:00
Anna Dymna, aktorka o wielkim sercu. Pieniądze z licytacji "choinek" wesprą m.in. podopiecznych Fundacji "Mimo Wszystko", której jest założycielką. Pracę artystki zlicytujemy podczas poniedziałkowej aukcji w Gnieźnie.
Anna Dymna współorganizuje Choinki Jedynki, a zebrane podczas licytacji fundusze wesprą podopiecznych jej fundacji Mimo wszystko
Anna Dymna współorganizuje "Choinki Jedynki", a zebrane podczas licytacji fundusze wesprą podopiecznych jej fundacji "Mimo wszystko"Foto: Archiwum/PAP/Stach Leszczyński

Śliczna Ania Pawlak z "Kochaj albo rzuć" to jedna z najsłynniejszych ról, w które wcieliła się Anna Dymna. Artystka jest niekwestionowaną ikoną polskiego kina i teatru. Swoją popularność wykorzystuje, by pomagać innym. Jej fundacja "Mimo Wszystko" wspiera osoby chore i niepełnosprawne.

Praca Anny Dymnej

/
fot. PAP/Jacek Turczyk

Spot promujący akcję "Choinki Jedynki 2013"

(pkur)

Zobacz więcej na temat: Choinki Jedynki 2013
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak