Chcesz nawrzucać WOŚP? Zrób to dzisiaj

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 20:46
WOŚP krytyka się nie przejmuje. I apeluje bardzo, żeby wrzucać do puszek wolontariuszy monety i banknoty tak długo, jak się da.
Audio
  • Krzysztof Dobies o zbiórce datków WOŚP (Niedziela z radiową Jedynką)
Zbiórka datków w Szczecinie
Zbiórka datków w SzczecinieFoto: PAP/Marcin Bielecki

Krzysztof Dobies, rzecznik WOŚP podkreślił, że w tym roku bardzo dopisali internauci. - Może dlatego, że tych możliwości wsparcia przez Internet jest tak wiele - mówił w radiowej Jedynce. Jest też wiele możliwości kontaktu z WOŚP przez Internet.

WOŚP >>> W radiowej Jedynce wylicytuj serduszko WOŚP o numerze 22.
Do niedzielnego wieczora uliczna zbiórka przebiegała bardzo spokojnie. Dobies zwrócił uwagę, że na ulice polskich miast wyruszyło 120 tysięcy wolontariuszy, żeby zbierać datki. - Incydenty są oczywiście, ale w skali kraju jest bardzo bezpiecznie - zapewnił.
Rozmawiała Katarzyna Pilarska.
(ag)

Zobacz więcej na temat: WOŚP 2014

Czytaj także

WOŚP 2014. Zebrano ponad 35 mln zł! [relacja]

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2014 00:12
22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegł końca. Na koncie WOŚP już ponad 35 miliony złotych, ale z każdą minutą podawana kwota rośnie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Napad na wolontariuszy WOŚP! Gimnazjaliści stracili puszkę

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 15:47
Trzech gimnazjalistów, którzy zbierali pieniądze na rzecz WOŚP, zostało okradzionych podczas kwestowania w miejscowości Czernichów pod Krakowem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sławomir Łosowski z KOMBI zagra dla WOŚP

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 15:50
22.Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy towarzyszą różne imprezy. Jedną z nich są koncerty przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. O godz. 18 zagra tam zespół KOMBI Łosowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jedni chwalą, drudzy krytykują. WOŚP dzieli polityków

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 18:20
Dla jednych szlachetna akcja charytatywna. Dla innych - jedna z wielu zbiórek pieniędzy zorganizowana przy ogromnym wsparciu państwa. Politycy są podzieleni w ocenach efektów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
rozwiń zwiń