X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Choinki Jedynki 2014. Czas na nadsyłanie prac tylko do czwartku

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2014 16:59
- Bardzo Państwa prosimy, byście zachęcili swoje dzieci do malowania. Nie wtrącajcie się tylko do tych prac, bo jurorzy rozpoznają rękę dorosłych - mówi Małgorzata Kownacka.
Audio
  • Małgorzata Kownacka o akcjach "Chonki Jedynki 2014" i "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" (Niedziela z Radiową Jedynką)
Małgorzata Kownacka (L), Agnieszka Kunikowska (C) i Maria Szabłowska (P) prezentują prace przesłane na konkurs Choinki Jedynki w 2013 roku
Małgorzata Kownacka (L), Agnieszka Kunikowska (C) i Maria Szabłowska (P) prezentują prace przesłane na konkurs "Choinki Jedynki" w 2013 rokuFoto: Jacek Konecki/PR

Konkurs "Choinki Jedynki" jest skierowany do dzieci i młodzieży w wieku od lat 6 do 16 lat. Najpiękniejsze obrazki zostaną zlicytowane na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji Andrzeja Brandstattera "ProArtis". Termin nadsyłania prac mija w czwartek 20 listopada.

Małgorzata Kownacka uczula rodziców, by z uwagą podejść do wysyłki rysunków. - Zdarzają się prace pogniecione, ponieważ nie zostały zabezpieczone zwyklymi tekturkami. Niektóre przychodzą też mokre i posklejane. Nam jest w takich sytuacjach przykro, gdyż nie możemy dopuścić tych rysunków do konkursu. Dzieci wykonały pracę, która poszła na marne - podkreśla koordynatorka akcji "Choinki Jedynki 2014".

Równie ważne jest, by pamiętać o oświadczeniu ze zgodą na uczestnictwo dziecka w konkursie i na przekazanie pracy na rzecz Fundacji "Mimo Wszystko".

/

Od 24 listopada do 3 grudnia dwa razy dziennie jurorzy przedstawiać będą kolejnych laureatów konkursu oraz osoby wyróżnione (łącznie 20 nagrodzonych i 40 wyróżnionych).

5 grudnia 2014 na antenie Pierwszego Programu Polskiego Radia odbędzie się całodzienna aukcja 32 dzieł: 6 prac przygotowanych przez podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko", 6  prac przekazanych przez Fundację Andrzeja Brandstattera "ProArtis" i 20 rysunków nadesłanych w ramach konkursu "Choinki Jedynki". Licytację poprowadzą Agnieszka Kunikowska i Daniel Wydrych.
23 listopada 2014 osoby znane i szanowanie (naukowcy, artyści, sportowcy) w budynku Polskiego Radia przy al. Niepodległości 77/85 w Warszawie malować będę własną wizję SYMBOLI ŚWIĄT. Na aukcje osób dorosłych swoje prace przekażą: małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska, która po raz drugi objęła patronatem honorowym naszą akcję charytatywną oraz współorganizatorka "Choinek Jedynki" pani Anna Dymna.
6 - 12 grudnia 2014 (sobota - piątek) - codziennie na żywo relacje antenowe z kolejnych 7 miast.  W studiu plenerowym licytacje obrazów wykonanych charytatywnie przez dorosłych na rzecz akcji i aukcji poprowadzą Roman Czejarek i Karolina Rożej.

Jaki przebieg będzie miała tegoroczna "Wielka Uliczna Zbiórka Darów" w ramach charytatywnej akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę", dowiesz się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Niedziela z Radiową Jedynką
Prowadziła: Małgorzata Kościelniak
Goście: Małgorzata Kownacka (koordynatorka akcji "Choinki Jedynki 2014")
Data emisji: 16.11.2014
Godzina emisji: 15.00 - 20.00

pg/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Akcja "Choinki Jedynki" 2014 zakończona. Dziękujemy!

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2014 12:30
Podczas XIII charytatywnej akcji Pierwszego Programu Polskiego Radia "Choinki Jedynki" odbyło się 9 emocjonujących licytacji. Zebraliśmy 136 925 złotych bijąc ubiegłoroczny rekord.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Już 13. raz wystartowały "Choinki Jedynki"

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2014 09:50
Choć za oknem Złota Polska Jesień to wystartowała nasza świąteczna akcja "Choinki Jedynki". I choć do Bożego Narodzenia ponad dwa miesiące, to akcję rozpoczynamy teraz, aby zachęcić dzieci do wzięcia udziały w konkursie, a także by dać im czas, na stworzenie pracy i przesłanie jej do nas.
rozwiń zwiń