WOŚP w Jedynce. Złote serduszko nr 90 wylicytowane

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2015 20:00
Jego numer nie jest przypadkowy - w tym roku przypada również jubileusz 90-lecia Polskiego Radia. Serduszko wygrał pan Bogdan Trocewicz z Warszawy kwotą 37.440 zł.
Audio
 • Finał licytacji złotego serduszka WOŚP nr 90 (Niedziela z Radiową Jedynką)
 • Licytacja złotego serduszka nr 90, mamy pierwsze oferty. Relacja Krzysztofa Horwata z Finału WOŚP w studiu TVP (Niedziela z Radiową Jedynką)
 • Po godzinie licytacji cena złotego serduszka poszybowała do 11 tys. zł. Relacja Pawła Pawlicy z Finału WOŚP w Krakowie (Niedziela z Radiową Jedynka)
 • Dzieje się. Ponad 20 tys. złotych za złote serduszko nr 90. Relacja Krzysztofa Horwata z Finału WOŚP w Warszawie (Niedziela z Radiową Jedynką)
 • Ponad 23 tys. zł za serduszko nr 90. Relacja Grzegorza Armatowskiego z XXIII Finału WOŚP w Sopocie (Niedziela z Radiową Jedynką)
 • XXIII Finał WOŚP. Relacja Patryka Michalskiego z przygotowań do "Biegu po zdrowie" (Niedziela z Radiową Jedynką)
 • Prof. Bogdan Maruszewski o Fundacji WOŚP (Niedziela z Radiową Jedynką)
 • WOŚP gra też w Wielkiej Brytanii. Relacja Adama Dąbrowskiego z Londynu (Niedziela z Radiową Jedynką)
 • Będzie rekord, cena złotego serduszka nr 90 poszybowała. Finał WOŚP w Rzeszowie i w Lublinie (Niedziela z Radiową Jedynką)
 • 35 tys. złotych za złote serduszko nr 90. Lidia Niedźwiecka-Owsiak o zakupach WOŚP. XXIII Finał we Wrocławiu (Niedziela z Radiową Jedynką)
 • XXIII Finał WOŚP w Krakowie i w Warszawie. Relacje Pawła Pawlicy i Patryka Michalskiego (Niedziela z Radiową Jedynką)
 • Jurek Owsiak o XXIII Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (Niedziela z Radiową Jedynką)
Licytację serduszka WOŚP nr 90 prowadzili Daniel Wydrych (na zdjęciu) i Krzysztof Grzesiowski
Licytację serduszka WOŚP nr 90 prowadzili Daniel Wydrych (na zdjęciu) i Krzysztof GrzesiowskiFoto: Bartosz Wojciechowski/Polskie Radio

Oprócz złotego serduszka otrzyma również książkę Marii Szabłowskiej o Maryli Rodowicz pt. "Maryla. Życie Marii Antoniny" z autografem artystki oraz kubek Radiowej Jedynki z autografami prowadzacych licytację.

Aukcja na antenie Radiowej Jedynki rozpoczęła się o godz.10.15 i trwało  do godz. 19.20. Przez całą niedzielę można było również słuchać relacji z przebiegu XIII Finału WOŚP w Polsce i na świecie.

Licytację na antenie Radiowej Jedynki prowadzili  Krzysztof Grzesiowski i Daniel Wydrych. Dziennikarze co godzinę informowali o przebiegu tegorocznego Finału, łącząc się z naszymi korespondentami zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Złote
Złote serduszko nr 90. Fot. Wojciech Kusiński/Polskie Radio

W ubiegłym roku licytowaliśmy serduszko nr 22 (bo był to 22. Finał WOŚP), a jeszcze rok wcześniej serduszko miało numer 40 na 40-lecie "Sygnałów dnia".

 

Licytacja serduszka w 2014 roku >>>

W tym roku Fundacja WOŚP przeznaczy zebrane pieniądze na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

tj/asz