X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Małe schizofrenie Muńka Staszczyka

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2015 13:34
- Jestem połączeniem tęsknoty za dobrem i człowieka, który ciągle też czyni zło. Mam bardzo brzydkie przywary, ale i wielką potrzebę oczyszczenia się - mówił w Jedynce muzyk i wokalista.
Audio
  • Zygmunt Muniek Staszczyk w rozmowie z Wojciechem Urbanem wraca wspomnieniami do dzieciństwa w Częstochowie, mówi o wierze, szczęściu i samotności oraz swoich muzycznych ścieżkach (Wielkanocny Poniedziałek z Jedynką)
Muniek Staszczyk , lider zespołu T.Love
Muniek Staszczyk , lider zespołu T.Love Foto: PAP/Darek Delmanowicz

Podczas wielkanocnego spotkania lider T.Love dodał, że ta schizofrenia, ten dualizm dotyczy chyba każdego człowieka i stanowi temat odwiecznych pytań filozofów. Swoje osobiste poszukiwania sprowadza do wniosku, że jest osobą, która "wie i wciąż nic nie wie". - Choć z drugiej strony wierzę, że jest Kierownik, który wie więcej - wyznał w rozmowie z Wojciechem Urbanem.

Bycie znanym artystą nie stanowi dla Zygmunta Staszczyka wartości samej w sobie. - Ale gdybym nim nie był, nie miałbym szansy przeżyć wielu spotkań, które były dla mnie ważne, ani okazji do dzielenia się z ludźmi w wyjątkowych sytuacjach - podkreślił i opowiedział o rozmowach z więźniami, koncertach w domach poprawczych, kościołach.

Mówił też o zmianach, jakie zaszły w jego życiu od wydania wywiadu-rzeki "Muniek", o spowiedzi, rodzinie i samotności, muzycznych wzorcach i przyjaciołach, którzy odeszli.
***

Rozmawiał: Wojciech Urban
Gość: Zygmunt Staszczyk (muzyk, wokalista, autor tekstów, lider zespołu T.Love, współzałożyciel Szwagierkolaski, Shamboo)
Data emisji: 6.04.2015
Godzina emisji: 11.10

asz/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Muniek Staszczyk: Polska wzbudza we mnie silne uczucia

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2013 19:00
- Jestem nierozerwalnie związany z Polską i nie zamierzam zmieniać adresu, natomiast irytuje mnie tutaj bardzo dużo rzeczy. To jak silny związek z kobietą - mówił w Jedynce Muniek Staszczyk w dniu Święta Niepodległości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muniek Staszczyk: Boba Dylana nie da się do końca zrozumieć

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2014 12:25
- Jeśli ktoś nastawiał na single typu "Knockin' on heaven's door", to musiał czuć się zawiedziony - powiedział lider zespołu T.Love o występie amerykańskiego barda podczas 8. Festiwalu Gwiazd Rocka w Dolinie Charlotty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

20 lat albumu "Primityw" T.Love. Hołd dla Kaczmarskiego i Nowakowskiego

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2014 15:41
- Chciałem uczcić pamięć Jacka Kaczmarskiego; to zaczepny, dobry na dziś utwór - powiedział Zygmunt "Muniek" Staszczyk o nagraniu "Jałty" i umieszczeniu jej na albumie "Primityw 2014".
rozwiń zwiń