X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

42. Lubuskie Lato Filmowe: tu z gwiazdą chodzi się na spacer

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2013 16:48
- U nas nie ma czerwonych dywanów, fet, bankietów. Tu nie można być gwiazdą, każda gwiazda staje się normalnym człowiekiem, do którego można podejść, porozmawiać - opowiada dyrektor festiwalu Andrzej Kawala.
Audio
  • Rozpoczęło się 42. Lubuskie Lato Filmowe - relacja Katarzyny Pilarskiej (Leniwa Niedziela/Jedynka)
Katarzyna Kwiatkowska
Katarzyna KwiatkowskaFoto: wikipedia/Sławek, lic. CC

W Łagowie odbywał się pierwszy w Polsce festiwal polskich filmów fabularnych, nim został przeniesiony do Gdyni. Wtedy Łagów stał się przeglądem polskich filmów tematycznych. - A od roku 1990 jesteśmy festiwalem międzynarodowym poświęconym kinematografiom Europy Środkowej i Wschodniej - opowiada Andrzej Kawala , dyrektor Lubuskiego Lata Filmowego.

W tym roku do obejrzenia 184 tytuły, premiery i najpopularniejsze filmy roku, m.in. "Jesteś Bogiem", "Dzień Kobiet", "Będziesz legendą człowieku", "Miłość", "Syberiada Polska", "Pokłosie". Będzie kino z Czech, Niemiec, Litwy, Słowacji, Ukrainy, Węgier, a nawet nagrane we współpracy z Serbią czy Grecją.

Kultura w radiowej Jedynce >>>

Prócz konkursów filmów dokumentalnych, pełno- i krótkometrażowych organizatorzy przypominają najważniejsze postaci polskiego kina w cyklu "Wielcy, znani, zapomniani" - w tym roku jest on poświęcony Krystynie Feldman.  - W tym roku pokazujemy także cykle "Animacja w służbie propagandy" oraz "Małe początki wielkich mistrzów" - dodaje Kawala w rozmowie z Katarzyną Pilarską.

W tym roku w jury zasiadają między innymi Marcel Łoziński i Marian Dziędziel, a wśród gości Andrzej Grabowski.  

42. Lubuskie Lato Filmowe trwa od 30 czerwca do 7 lipca. Szczegółowy program dostępny na stronie www.llf.pl

(asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Grabowski o śpiewaniu: u mnie brudy się zostawia

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2013 16:44
- Nie mam siebie za piosenkarza. Chrypię, czasem nie dociągam frazy, jest to brudne. Ale brudne jest nasze życie i może dlatego moje piosenki są słuchane - powiedział aktor Andrzej Grabowski w Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przegląd dokonań filmowych debiutantów "Młodzi i Film"

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2013 17:43
W poniedziałek 24 czerwca rozpoczyna się w Koszalinie 32. Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film". W dwóch konkursach: dla twórców debiutujących filmami pełnometrażowymi oraz krótkometrażowymi.
rozwiń zwiń