X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Radzimir Dębski muzykiem został z buntu

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2016 20:00
- W wieku 12 lat odwróciłem się od muzyki. I dlatego dzisiaj jestem muzykiem. To jest śmieszne, że całkowicie inna droga zaprowadziła mnie w to samo miejsce - mówi gość Tomasza Kina.
Audio
  • O swojej muzycznej drodze opowiada Radzimira Dębski (W nocnym kinie/Jedynka)
- Ulica zasługuje na docenienie, filharmonia zasługuje na przewiew. Staram się zrobić coś pożytecznego dla słuchacza i środowiska. Dokładam swoją małą cegiełkę, żeby pomóc filharmoniom, salom koncertowym poszerzyć grono słuchaczy, którzy jeszcze do filharmonii nie chodziło - mówi Radzimir Debski
- Ulica zasługuje na docenienie, filharmonia zasługuje na przewiew. Staram się zrobić coś pożytecznego dla słuchacza i środowiska. Dokładam swoją małą cegiełkę, żeby pomóc filharmoniom, salom koncertowym poszerzyć grono słuchaczy, którzy jeszcze do filharmonii nie chodziło - mówi Radzimir DebskiFoto: Jan Bogacz
Czytaj i słuchaj także >>
wojciech kilar 1200 pap arch.jpg
Wojciech Kilar. Kompozytor i człowiek o wielu twarzach

Jak przyznaje Radzimir Dębski - ciężko sobie radzić z presją, gdy jest się dzieckiem sławnych rodziców. - Dlatego od lat siedzę w kącie i planuję po cichu skok na bank - mówi artysta o swoich planach przyszłość. Kiedy możemy spodziewać się jego debiutanckiej płyty zatytułowanej "The best of"? Premiera coraz bliżej, choć stworzyć płytę, która ma być podsumowaniem kariery na jej początku? - To coś bardzo trudnego, bo mam za zadanie przewidzieć przyszłość. Ostatnio miałem zrobić zdjęcie, które będzie na okładce. Jak dobrać takie, które za 50 lat się nie zestarzeje? - zastanawia się gość audycji "W nocnym Kinie".

Dlaczego artysta nie umie odmawiać? Gdzie obecnie pracuje? Co jest najlepszą motywacją? Jakie trudności w kontaktach z publicznością ma muzyk, którego blisko 2 tys. biletów sprzedaje się w kilkanaście minut?

***

Tytuł audycji: W nocnym kinie

Prowadzi: Tomasz Kin

Gość: Radzimir Dębski "Jimek" (muzyk, kompozytor, producent)

Data emisji: 1.01.2015

Godzina emisji: 23.12

gs/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pustki: raczej nie używamy słowa sukces

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2015 15:00
- Dzięki "sukcesowi" jesteśmy jeszcze bardziej niezależni, podążamy swoją drogą i nie musimy robić rzeczy, których nie chcemy. Muzyka jest kontynuacją naszych emocji, dążeń – mówi Barbara Wrońska, wokalistka zespołu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Córki dancingu". Muzyczny film grozy

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2015 15:31
W roli ambasadorów świata warszawskich dancingów (i legend) wystąpili w Jedynce Jakub Gierszał i Andrzej Konopka, czyli dwie trzecie zespołu Figi i Daktyle.
rozwiń zwiń