X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piotr Rafałko: jeśli ktoś ma artystyczne zamiłowania, to wszystkie sztuki są mu bliskie

Piotr Rafałko chętnie sięga do repertuaru rozrywkowego. Regularnie współpracuje z aranżerem i dyrygentem Janem Walczyńskim, pod którego kierownictwem wykonuje światowe standardy rozrywkowe i jazzowe.
Portret Bolesława Wieniawy-Długoszewskiego autorstwa Piotra Rafałki
Portret Bolesława Wieniawy-Długoszewskiego autorstwa Piotra RafałkiFoto: Piotr Rafałko
O Audycji
Tytuł Piotr Rafałko. Miłość do sztuki zwyciężyła
Opis

Gość Jedynki jest też solistą zespołu alTango!, z którym od lat występuje w kraju i za granicą śpiewając zarówno przedwojenne, jak i współczesne światowe przeboje. – Śpiewakiem zostałem z miłości do muzyki. Wcześniej studiowałem architekturę, ale nie ukończyłem tego kierunku, bo dostałem się na studia wokalne. Myślę, że jeżeli ktoś ma artystyczne zamiłowania to wszystkie sztuki są mu bliskie – stwierdził gość.  

W roku stulecia odzyskania niepodległości artysta namalował sto portretów legionistów, jest też autorem scenariusza i jednym z wykonawców słuchowiska, które Program 1 Polskiego Radia nada 11 listopada "Pieśni Beliniackie".

Czy jego zdaniem piosenkarze powinni wykonywać pieśni z repertuaru patriotycznego? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.  


***

Tytuł audycji: "Po drugiej stronie lustra" w cyklu "Twarzą w twarz"

Prowadzi: Anna Stempniak

Gość: Piotr Rafałko (śpiewak, przez kilka sezonów solista Warszawskiej Opery Kameralnej i solista Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego)

Data emisji: 5.11.2018

Godzina emisji: 23.09

abi/kw

Playlista
Tagi
Playlista