X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

ESK 2016. Artyści z różnych dziedzin sztuki o migracji

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2016 09:37
W dniach 31.08-10.09 we Wrocławiu odbędzie się międzynarodowe wydarzenie artystyczne "Niedokończony dom, przemieszczający się ludzie, ruchome granice/european songlines".
Audio
  • Joanna Kurz o projekcie "Niedokończony dom, przemieszczający się ludzie, ruchome granice/european songlines" (Kulturalna Europa/Jedynka)
Kadr z filmu  Pustynia, który będzie jednym z elementów instalacji projektu Niedokończony dom, przemieszczający się ludzie, ruchome graniceeuropean songlines
Kadr z filmu "Pustynia", który będzie jednym z elementów instalacji projektu "Niedokończony dom, przemieszczający się ludzie, ruchome granice/european songlines"Foto: materiały prasowe

To opowieść o przyczynach, potrzebach i faktach związanych z migracją ludzi w Europie, a zarazem poetyckie poszukiwania europejskiej tożsamości oraz refleksja o stałości granic i źródłach europejskiej kultury.

Do współpracy nad projektem zaproszeni zostali artyści z różnych dziedzin sztuki, m.in. Zbigniew Libera, Olga Tokarczuk, Marek Raczkowski, Julia Marcell, Małe Instrumenty, Bente Kahan, Teatr Zar, Matthias Göritz. Mówi Joanna Kurz manager projektu. Całość reżyseruje Stephan Stroux.

Projekt "Niedokończony dom, przemieszczający się ludzie, ruchome granice/european songlines" odbywa się w ramach programu Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 i jest dofinansowany ze źródeł UE. Powstał we współpracy z Instytutem Grotowskiego we Wrocławiu oraz niemieckimi instytucjami (m.in. Auswaertiges Amt, Fundacja Współpracy Polsko–Niemieckiej).

***

Tytuł audycji: Kulturalna Europa w paśmie Kulturalna Jedynka

Prowadzi: Michał Montowski

Gość: Joanna Kurz (manager programowa projektu "Niedokończony dom, przemieszczający się ludzie, ruchome granice/european songlines")

Data emisji: 29.08.2016

Godzina emisji: 22.09

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wrocław Europejską Stolicą Kultury. Rafał Dutkiewicz: umocnimy ducha miasta

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2016 09:19
- To najważniejsze wydarzenie w powojennej historii Wrocławia - mówi w "Sygnałach dnia" prezydent miasta Rafał Dutkiewicz.
rozwiń zwiń