X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Damska torebka". Prowadzące odkrywają karty

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2016 13:52
- W tej audycji będzie rozmawiać nie tylko o nas, kobietach: o tym co nas fascynuje, irytuje, inspiruje i podnieca. Będzie też o mężczyznach - mówi Mira Jankowska, współprowadząca nową Jedynkową audycję "Damska torebka".
Audio
  • Prowadzące nową audycję w Jedynce odkrywają karty (Damska torebka/Jedynka)
Prowadzące nową audycję Damska torebka. Od lewej: Agata Puścikowska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Marta Januszewska, Mira Jankowska
Prowadzące nową audycję "Damska torebka". Od lewej: Agata Puścikowska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Marta Januszewska, Mira JankowskaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Oprócz Miry Jankowskiej gospodyniami programu są Marta Januszewska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Agata Puścikowska. Co tydzień, rotacyjnie, jedna z pań będzie pełniła rolę gospodyni/moderatorki dyskusji. W premierowej odsłonie audycji była to Mira Jankowska.

Pierwsze spotkanie ze słuchaczami prowadzące poświęciły na opowiedzenie o sobie. Jedno z pytań wywołanych przez Mirę Jankowską brzmiało "Za co siebie lubisz?". - Za to, że jak coś mi się nie podoba, to od razu o tym mówię. Za to, że jestem ogarniaczem chaosu. Lubię też to, że lgną do mnie ludzie - odpowiedziała Marta Januszewska. - Lubię w sobie to, że wolę mówić i pisać o innych niż o sobie - nieco wymijająco stwierdziła Agata Puścikowska. – Lubię siebie za to, że akceptuję to, jaka jestem. Za to że jestem mamą, żoną, aktorką. Za to, że dbam o siebie - brzmiała odpowiedź Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Na koniec przyszła kolej na samą moderatorkę dyskusji. - Lubię siebie za całokształt, choć oczywiście są pewne wyjątki. Za to, że z wiekiem się zmieniam, dojrzewam jak wino. Za to, że ciągnie mnie do ludzi i chcę, aby byli oni szczęśliwi, by ich poczucie własnej wartości rosło, by robili to, co kochają i nie marnowali czasu - wyznała Mira Jankowska.

"A za czym u siebie nie przepadasz?" - brzmiało kolejne pytanie. Z audycji można również się dowiedzieć, co każda z pań nosi - a jakże - w torebce.

***

Tytuł audycji: "Damska torebka"

Prowadzą: Mira Jankowska, Marta Januszewska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Agata Puścikowska

Data emisji: 13.02.2016

Godzina emisji: 11.11

pg/mm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak