X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Anna Seniuk i Magdalena Małecka-Wippich o relacji matki z córką

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2016 13:00
- Moje wychowanie było dość ostre. Osobą ciepłą i najbliższą mojemu sercu był ojciec. Relacje z nim były bardzo ciepłe, rozumieliśmy się. Tego mi brakowało w dzieciństwie i pomyślałam, że ja moim dzieciom właśnie to dam - mówiła Anna Seniuk wspominając swoje dzieciństwo. 
Audio
  • Anna Seniuk i Magdalena Małecka-Wippich opowiadają o relacji matki z córką (Damska torebka/Jedynka)
Magdalena Małecka-Wippich i Anna Seniuk
Magdalena Małecka-Wippich i Anna Seniuk Foto: Wojciech Rudzki

ojciec córka_663.jpg
Relacje ojciec-córka. Fundament to czułość

W listopadzie ukazała się książka "Anna Seniuk. Nietypowa baba jestem". To nietypowy wywiad rzeka, z mamą rozmawia bowiem córka Magdalena Małecka-Wippich. Czy praca nad publikacją były łatwym okresem? Co dała ich relacji? - Ostatnimi laty dochodzę do wniosku, że bez Magdy nie dałabym sobie rady w życiu. Jak pisze o mnie w książce, Anna Seniuk to chaos. Magda jest uporządkowana - opowiada aktorka. 

- Chaos jest tylko w pewnych sferach. Właśnie na tym polega ciekawostka Twojej natury - przyznaje Magdalena Małecka-Wippich. - Jako profesjonalistka jesteś precyzyjna, przygotowana, ale w życiu codziennym jesteś chaosem. Co się objawia tym, że muszę przypilnować, żebyś nie zostawiła okularów po wywiadzie - zdradza córka. 


990826-anna-seniuk-nietypowa-baba-jestem.jpg

Jak przyznają matka z córką, ich relacja nie zawsze była taka. Jak ewoluowała? Dlaczego Anna Seniuk i Magdalena Małecka-Wippich długo wzbraniały się przed napisaniem wspólnej książki? Kiedy miłości jest za dużo? Co, kiedy córka wchodzi w rolę matki? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Damska torebka

Prowadzą: Mira JankowskaMarta Januszewska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Goście: Anna Seniuk (aktorka), Magdalena Małecka-Wippich (córka Anny Seniuk)

Data emisji: 17.12.2016

Godzina emisji: 11.10

gs/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dorosłe dzieci. Dlaczego niedojrzałość jest w cenie?

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2016 17:05
Skąd wokół tylu Piotrusiów Panów i laleczek Barbie? - To moda kulturowa i wynik procesów cywilizacyjnych w kulturze Zachodu, które zmuszają do bycia wiecznie młodym - wyjaśnia psychiatra dr Zenon Dudek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co sprawia, że pomagamy innym?

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2016 13:15
- Debata o altruizmie jest jedną z najciekawszych w naukach społecznych - na ile jest on czymś wrodzonym, a na ile sytuacyjny - mówi Maria Rogaczewska z Centrum Wyzwań Społecznych przy Instytucie Studiów Społecznych UW.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Edyta Jungowska o tym, jakie książki podsuwać dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2016 16:00
Aktorka dorosłym widzom znana jest z seriali i spektakli teatralnych, a tym młodszym - z audiobooków m.in. o przygodach Pippi Langstrumpf.
rozwiń zwiń