X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Śmierć na służbie. Jak poradzić sobie po stracie męża?

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2018 18:01
Ich mężowie pilnują bezpieczeństwa, chronią i bronią. Na co dzień stykają się z sytuacjami groźnymi, w każdej chwili mogą stracić zdrowie i życie.
Audio
  • Śmierć na służbie. Jak poradzić sobie po stracie męża? (Damska torebka/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Joanna Molak, wdowa po antyterroryście, przyznała w radiowej Jedynce, że jeszcze jak jej mąż żył i wychodził codziennie do pracy, to ona nie miała obaw, że coś złego może się stać. Jak podkreśliła, małżeństwem byli od 19 lat, a od 17 mąż pracował w policji. Przyznała jednocześnie, że mąż nie opowiadał ze szczegółami o tym, co robi.

Psycholog dr Sabinie Zalewskiej mąż-policjant początkowo drobiazgowo relacjonował swój dzień, ale jej reakcja na te historie zniechęciła go do dalszych opowieści. - Niedawno pokazał mi album ze swojej szkółki. Wskazał osoby, które zginęły. Wówczas to do mnie dotarło, bo na co dzień nie dopuszcza się takich myśli - powiedziała.

Co się dzieje, gdy policjant zostaje ranny lub ginie na służbie? Czy jego rodzinna może liczyć na wsparcie? O tym w audycji "Damska torebka" opowiedziała Irena Zając, prezes Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Zapraszamy do wysłuchania całej "Damskiej torebki".

***

Tytuł audycji: "Damska torebka"

Prowadzi: Agata Puścikowska i Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Goście: Joanna Molak (wdowa po antyterroryście), Irena Zając (prezes Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach) i dr Sabina Zalewska (psycholog, żona policjanta)

Data emisji: 13.01.2018

Godzina emisji: 16.10

kk/abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Postanowienia noworoczne. Planujemy lepszych siebie

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2018 15:20
Mówi się, że na początku kolejnego roku należy coś zmienić w swoim życiu. Podobno aż 90 proc. Polaków robi postanowienia noworoczne. O tym co zrobić, by życzenia noworoczne się spełniły i czy jest to w ogóle możliwe rozmawialiśmy w "Życia rysach" z psycholog dr Sabiną Zalewską.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Orszak Trzech Maryi. Kobiety, które wcielały się rolę Matki Bożej

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2018 18:30
Tym razem do "Damskiej torebki" zawitały... Maryje: Maria Zajączkowska, Anna Krzyżowska, Urszula Sobiech. Wszystkie trzy w różnych latach odgrywały rolę Matki Bożej w warszawskich Orszakach Trzech Króli.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Malując świętych mam wrażenie, że moja ręka jest prowadzona"

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2018 14:00
- Wierzę w obcowanie śwętych. Wierzę w ich obecność w moim codziennym życiu. Myślę, że to z tego też może wynikać jakoś - powiedziała w radiowej Jedynce Julitta Biały.
rozwiń zwiń