X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zdrowy talerz od najmłodszych lat. Jak to zrobić?

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2017 02:24
- W epoce internetu, gdy każdy jest podłączony, stwierdziliśmy, że właśnie tym kanałem będziemy się komunikować, by zachęcić do zdrowego odżywiania - mówi Paweł Kocon, dyrektor Biura Rozwoju Rynku.
Audio
  • Jak przemycać warzywa i owoce do dziecięcej diety? (Eureka/ Jedynka)
Jak zachęcić dzieci, aby zaprzyjaźniły się z warzywami i owocami? O tym mówimy w nagraniu audycji
Jak zachęcić dzieci, aby zaprzyjaźniły się z warzywami i owocami? O tym mówimy w nagraniu audycjiFoto: KaliAntye/ Shutterstock

Większość dzieci nawyki żywieniowe wynosi z domu i czerpie z otoczenia. By zachęcić najmłodszych do zdrowego odżywienia od ośmiu lat działa program "Owoce i warzywa w szkole". Od tego roku główny przekaz będzie skierowany do rodziców, bo dziecko, jak zaznacza gość Jedynki, nie jest do końca świadomym konsumentem.

- Postanowiliśmy odwrócić komunikację z tej stricte piknikowej i rozrywkowej, przygotowanej z myślą o dzieciach, na rozmowę z rodzicami o tym, co ich pociechy jedzą w szkole. W ten sposób powstał pomysł serialu z "Ekipą Chrumasa", który jest atrakcyjny zarówno dla młodych, jak i dorosłych - opowiada Paweł Kocon.

Jak zachęcić najmłodszych do jedzenia szpinaku i czosnku? Czy jest sposób, by urozmaicić dziecięce śniadania przygotowywane do szkoły? O tym więcej w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Eureka

Prowadzi: Artur Wolski

Gość: Paweł Kocon (dyrektor Biura Rozwoju Rynku)

Data emisji: 18.08.2017

Godzina emisji: 19.09

sm/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak zdrowo odżywiać dzieci? Lekarz radzi

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2015 08:59
Złe odżywianie może mieć opłakane skutki - alarmują lekarze i dietetycy. Zdrowy styl życia powinno się wpajać już od pierwszych miesięcy życia. Tymczasem, jak pokazują różne badania, dzieci najchętniej jedzą pizze, hamburgery i frytki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dieta cud bez efektu jo-jo wg Moniki Honory

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2017 23:24
- Najgorszy w przypadku odchudzania jest moment, gdy przychodzi efekt jo-jo. Jak pokazują badania, tylko co piątej osobie udaje się utrzymać wagę po okresie 6-8 miesięcy po zakończeniu diety - opowiada Monika Honory.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wsparcie i rozmowa drogą do zdrowia. "Na raka choruje cała rodzina"

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2017 00:36
- Namawiam chorych, by byli niepokornymi pacjentami i jeśli napotkają na lekarza, z którym nie mogą się porozumieć, to warto go zmienić, bo przekłada się to na wyniki leczenia - mówi onkolog, Janusz Meder.
rozwiń zwiń