X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nowy Microsoft może się zacząć w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2017 22:29
- Konkurs BRIdge Alfa to przepis na to, jak przejść drogę od pomysłu do przemysłu - mówi Daniel Kraszewski, zastępca dyrektora działu komercjalizacji w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju.
Audio
  • Kto może wziąć udział w konkursie BRIdge Alfa Narodowego Centrum Badań i Rozwoju? (Eureka/ Jedynka)
Politechnika Łódzka otrzymała 21 mln zł na badania przemysłowe
Politechnika Łódzka otrzymała 21 mln zł na badania przemysłoweFoto: fancycrave1/Pixabay/CC0 Creative Commons

Wehikuł inwestycyjny, budowanie przewagi inwestycyjnej, pomoc naukowcom, wynalazcom i przedsiębiorcom w rozwijaniu projektów biznesowych w oparciu o wyniki prac badawczo-rozwojowych - to przesłanie konkursu BRIdge Alfa Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Pomysły na inwestycje nie są niczym nowym, jak podkreśla gość Jedynki, ale wciąż brakuje inicjatyw, wspierających przedsiębiorcze i innowacyjne projekty.

- Najczęstszym problemem, dotyczącym skomercjalizowania czy sprzedaży pomysłu jest brak kapitału, czasu i umiejętności. W ramach naszego konkursu BRIdge chcemy wybrać najbardziej dynamiczne zespoły eksperckie, które pomogą nam to zrobić, budując most pomiędzy tymi, którzy mają pomysły, a tymi, którzy mają pieniądze - wyjaśnia Daniel Kraszewski.

O tym, jak można wpływać na poprawę innowacyjności w Polsce i jak można wziąć udział w konkursie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, mówimy więcej w nagraniu audycji.

Audycja została przygotowana przy współpracy Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

***

Tytuł audycji: Eureka

Prowadzi: Dorota Truszczak

Goście: Daniel Kraszewski (zastępca dyrektora działu komercjalizacji w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju), Piotr Pietrzak (fundusz StarFinder), Bartosz Lipnicki (Partner Zarządzający w Alfabeat)

Data emisji: 29.08.2017

Godzina emisji: 19.08

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tam, gdzie nauka i przemysł podają sobie rękę

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2017 00:48
- Pomoc finansowa Narodowego Centrum Badań i Rozwoju jest najlepszym sposobem na to, by osiągnąć postęp w nauce, bo firmy musiałyby wyłożyć pieniądze z własnych środków lub za pomocą kredytów, co byłoby trudne - mówi dr hab. Aleksandra Kolano-Burian, profesor w Instytucie Metali Nieżelaznych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dawniej "tiry na tory", teraz "tiry na wody"

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2017 23:13
- Kontenery na akwenach to trend europejski, który związany jest z programem Komisji Europejskiej - mówi prof. Andrzej Stateczny, prezes zarządu Marine Technology.
rozwiń zwiń