X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szybka Ścieżka sposobem na większą innowacyjność nad Wisłą

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2017 23:35
Samochód wielkości motocykla lub motocykl obudowany jak samochód to niektóre z pomysłów Polaków. - Publiczne wsparcie jest bardzo ważne dla początkujących, innowacyjnych firm z nowatorskimi produktami - mówi Rafał Budweil, prezes Spółki Triggo S.A.,
Audio
  • Jakie są zasady konkursów Szybka Ścieżka? (Eureka/ Jedynka)
Połączenie jednośladu z dwuśladem to fuzja mobilności, zalet łatwości parkowania pojazdu o wielkości motocykla z bezpieczeństwem i komfortem, charakterystycznym dla samochodu
Połączenie jednośladu z dwuśladem to fuzja mobilności, zalet łatwości parkowania pojazdu o wielkości motocykla z bezpieczeństwem i komfortem, charakterystycznym dla samochoduFoto: hansbenn/Pixabay/ CC0 Creative Commons

Ruszają dwa nowe konkursy w ramach Szybkiej Ścieżki Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Na dofinansowanie innowacyjnych projektów mają szansę firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jak i duże przedsiębiorstwa. W puli konkursów, uchodzących za najpopularniejsze w NCBR, do zdobycia jest ponad miliard złotych.

- Szybko oceniamy wnioski kandydatów, mamy minimum formalności i na tym to polega, bo mamy wspierać polską innowację i badania. Nieprzerwanie prowadzimy konkursy od 2015 roku i na tę chwilę mamy ponad 3,5 tysiąca zgłoszeń o dotacje, z których oczywiście nie wszyscy dostali dofinansowanie - opowiada Jacek Smyła.

O tym, jak można wziąć udział w konkursie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju i jakie są cele twórców Szybkiej Ścieżki mówimy więcej w nagraniu audycji.

Audycja została przygotowana przy współpracy Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

***

Tytuł audycji: Eureka

Prowadzi: Dorota Truszczak

Goście: Jacek Smyła (Dział Zarządzania Programami Narodowego Centrum Badań i Rozwoju), Rafał Budweil (prezes spółki Triggo S.A.), Katarzyna Chrabąszcz (członek zarządu Dr Omnibus)

Data emisji: 5.09.2017

Godzina emisji: 19.08

sm/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tam, gdzie nauka i przemysł podają sobie rękę

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2017 00:48
- Pomoc finansowa Narodowego Centrum Badań i Rozwoju jest najlepszym sposobem na to, by osiągnąć postęp w nauce, bo firmy musiałyby wyłożyć pieniądze z własnych środków lub za pomocą kredytów, co byłoby trudne - mówi dr hab. Aleksandra Kolano-Burian, profesor w Instytucie Metali Nieżelaznych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dawniej "tiry na tory", teraz "tiry na wody"

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2017 23:13
- Kontenery na akwenach to trend europejski, który związany jest z programem Komisji Europejskiej - mówi prof. Andrzej Stateczny, prezes zarządu Marine Technology.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy Microsoft może się zacząć w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2017 22:29
- Konkurs BRIdge Alfa to przepis na to, jak przejść drogę od pomysłu do przemysłu - mówi Daniel Kraszewski, zastępca dyrektora działu komercjalizacji w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju.
rozwiń zwiń