X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Inteligentny aptekomat ułatwi pracę pielęgniarkom

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2017 19:40
To jeden z projektów wspieranych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
Audio
  • Inteligentny aptekomat ułatwi pracę pielęgniarkom (Eureka/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: S_L /shutterstock.com/cc

Do 29 grudnia br. trwają nabory wniosków w konkursie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Budżet to 1 mld zł. Są też konkursy dla dużych przedsiębiorstw i konsorcjów przedsiębiorstw. Budżet - 350 mln zł. Konkursy przeprowadza Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. To tzw. konkursy szybkiej ścieżki.

- Szybka ścieżka jest naszym flagowym konkursem. Pieniądze i innowacje nie lubią czekać. Jeżeli jest dobry pomysł, to dlaczego czekać? Jeżeli mamy dobry pomysł to potrzebujemy go zrealizować. A żeby go zrealizować, potrzebujemy do tego środków. NCBiR chce być partnerem polskiej myśli innowacyjnej i polskich przedsiębiorstw we wdrażaniu innowacji - powiedział w audycji "Eureka" Daniel Kraszewski.

Kto i na jakie przedsięwzięcia może otrzymać wsparcie? Jak długo trzeba czekać na przyznanie środków? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, która powstała przy współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju.

W "Eurece" połączyliśmy się też telefonicznie ze Stanisławem Radomińskim z UnitDoseOne (inteligentny aptekomat) i Mirosławem Angielczykiem z Dary Natury (ekologiczne preparaty biobójcze).

***

Audycja została przygotowana przy współpracy Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

***

Tytuł audycji: Eureka

Prowadzi: Dorota Truszczak

Gość: Daniel Kraszewski (zastępca dyrektora Działu Zarządzania Programami Narodowego Centrum Badań i Rozwoju)

Data emisji: 28.11.2017

Godzina emisji: 19.10

kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

NCBiR wspiera regiony w innowacyjnych przedsięwzięciach

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2017 20:38
W 1977 roku został wybudowany pierwszy na świecie światłowód telekomunikacyjny długości 9 kilometrów. Łączył dwie centrale telefoniczne w Turynie, we Włoszech. W Polsce pierwszy kabel światłowodowy został zaprojektowany i stworzony już rok później przez pracowników Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie. Historia ta ma ciąg dalszy, a jest związana ze wspólnym przedsięwzięciem fotonicznym Narodowego Centrum Badań i Rozwoju z województwem lubelskim.
rozwiń zwiń