X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak budować pozytywną samoocenę?

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2018 19:40
Poczucie własnej wartości to pojęcie, na którym w ostatnim czasie coraz częściej skupia się uwaga osób zainteresowanych rozwojem i poprawą jakości życia.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock/Antonio Guillem

Sposób, w jaki człowiek działa, planuje, reaguje, jak tworzy relacje z otoczeniem, wynika z tego, jak myśli o sobie.

- Właściwa samoocena to znakomity punkt wyjścia do wykorzystania tego, co oferuje życie - radzi Joanna Godecka. Przyznaje, że osoby wyposażone w nią traktują wzloty i upadki jako naturalne zdarzenia, nie zrażają się porażkami i śmiało podejmują rozsądne ryzyko.

Dlatego bazując na najnowszych teoriach psychologicznych oraz doświadczeniu z własnego gabinetu, Joanna Godecka w książce "Bądź pewna siebie" proponuje kompleksowe działanie zawarte w 30-dniowym programie treningowym. Posłuchaj nagrania całej rozmowy, z której można dowiedzieć się jakie są proponowane działania. Czy możliwe jest zmienienie samooceny w 30 dni? Jakie przesłanie niesie przypowiastka o Indianinie?

***

Tytuł audycji: Eureka

Prowadzi: Katarzyna Jankowska

Gość: Joanna Godecka (terapeutka, life coach, autorka książki "Bądź pewna siebie")

Data emisji: 21.03.2018

Godzina emisji: 19.11

ag


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dorosłe niedojrzałe dzieci. Problem powszechnieje

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2018 11:18
"Synku, obiadek masz w lodówce, koszula wyprasowana, pranie zrobię, gdy wrócę z pracy". Nikogo chyba nie dziwi takie zdanie wypowiedziane do 10-latka. Ale do 30-latka? O pokoleniu niesamodzielnych dorosłych w "Czterech porach roku" mówiliśmy z psycholog Moniką Dreger z Warszawskiej Grupy Psychologicznej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kiedy rodzice się rozwodzą...

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2018 14:40
Z roku na rok rośnie liczba rozwodów w Polsce. Choć wydaje się, że rozpad małżeństwa to sprawa wyłącznie rozstających się partnerów, to jednak najbardziej przeżywają go dzieci. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Olga Bończyk: rodzice byli szczęśliwi, że razem z bratem jesteśmy utalentowani muzycznie

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2018 13:50
Nigdy nie ukrywała, że jest dzieckiem niesłyszących rodziców. Jej mam straciła słuch jako nastolatka na skutek upadku z drabiny. Z własnej woli zrezygnowała z aparatu słuchowego i dołączyła do środowiska osób niesłyszących, w którym poznała swojego przyszłego męża. Olga Bończyk wspomina, że wychowanie dwójki dzieci utalentowanych muzycznie było dla rodziców ogromnym trudem.
rozwiń zwiń