X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Innowacje w polskim gazownictwie

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2018 19:38
W 2017 roku NCBR podpisało umowę wykonawczą w sprawie realizacji Wspólnego Przedsięwzięcia, polegającego na wsparciu badań naukowych i prac rozwojowych w obszarze gazownictwa.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Magnascan/Pixabay

Program jest realizowany przez NCBR we współpracy z Polskim Górnictwem Naftowym i Gazownictwem SA (PGNiG) oraz Operatorem Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM SA.

Głównym celem WP INGA jest zwiększenie innowacyjności i konkurencyjności polskiego sektora gazownictwa na rynku globalnym, a w szczególności doprowadzenie do szybszego wdrażania innowacji w tym obszarze, poprawa efektywności polskiego sektora gazownictwa oraz zmniejszenie jego negatywnego oddziaływania na środowisko. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach poddziałania 4.1.1. Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Audycję przygotowano we współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju oraz dofinansowano ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Europejskiego Funduszu Społecznego.

***

Tytuł audycji: Eureka

Prowadzi: Dorota Truszczak

Goście: dr inż. Jakub Murawski (NCBR), dr inż. Dariusz Dzirba (dyrektor Departamentu Badań i Rozwoju PGNiG)

Data emisji: 21.08.2018

Godzina emisji: 19.15

abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Historyczne ucieczki Polaków

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2018 20:15
Maurycy Beniowski, Ferdynand Ossendowski czy Jędrzej Giertych - to zaledwie kilka postaci, które zapisały się na kartach historii dzięki niezwykłym ucieczkom. O życiu i dokonaniach polskich uciekinierów opowiedział Andrzej Fedorowicz, autor książki "Słynne ucieczki Polaków".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Innowacje w górnictwie i przemyśle samochodowym

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2018 20:29
Karetki ratunkowe dla energetyki, czyli osobowe samochody elektryczne pełniące rolę magazynów energii, z których pobiera się prąd oraz innowacyjna w skali świata maszyna mobilna z uniwersalnym układem napędu elektrycznego zwiększająca bezpieczeństwo górników w kopalniach, to tylko niektóre projekty współfinansowane przez narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach przedsięwzięcia Regionalne Agendy Naukowo-Badawcze.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marszałkowska – ulica, która była świadkiem wielkich wydarzeń

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2018 19:10
Powstała w 1757 roku Marszałkowska to wciąż najsłynniejsza ulica w Polsce. O jej historii opowiada dr Artur Bojarski, autor książki "Ulica Marszałkowska po 1945 roku".
rozwiń zwiń