X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kolejne pomysły wspierające polską innowacyjność

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2018 19:36
System obserwacyjno-inspekcyjny w postaci latającej platformy wielowirnikowej, bezzałogowe platformy pracujące w środowisku wodnym, czy bezzałogowy statek powietrzny na platformie samolotu odrzutowego - to niektóre rozwiązania wspierane w ramach programu sektorowego INNOSBZ realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.
Audio
  • Kolejne pomysły wspierające polską innowacyjność (Eureka/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: Pixabay

Jego celem jest zwiększenie konkurencyjności i innowacyjności polskiego sektora bezzałogowców na rynku światowym w perspektywie finansowej na lata 2023-2026. Program został zainicjowany przez Polską Platformę Technologiczną Systemów Bezzałogowych.

O szczegółach mówili goście audycji: Jacek Smyła z NCBR, Małgorzata Gulewicz – wiceprezes spółki MOOSE Sp. z o.o. , dr inż. Maciej Słowik oraz Rafał Ładziński z firmy Metal Master Sylwia Ładzińska.

Audycję przygotowano we współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju oraz dofinansowano ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

***

Tytuł audycji: Eureka

Prowadzi: Dorota Truszczak

Goście: Jacek Smyła (NCBR), Małgorzata Gulewicz (wiceprezes spółki MOOSE Sp. z o.o.) , dr inż. Maciej Słowik, Rafał Ładziński (Metal Master Sylwia Ładzińska)

Data emisji: 9.10.2018

Godzina emisji: 19.10

abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Słynni polscy matematycy

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2018 12:58
Polscy matematycy wielokrotnie zasługiwali na Nagrodę Nobla. Tylko, że fundator akurat tę dziedzinę nauki pominął. Podobno dlatego, że jego żona miała romans z matematykiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Studia dualne, czyli nauka i praca jednocześnie

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2018 20:07
Od programowania sztucznej inteligencji i big data po pedagogikę resocjalizacyjną – od nowego roku akademickiego studenci kilkudziesięciu polskich uczelni mają nowe możliwości łączenia zajęć teoretycznych z zatrudnieniem w biznesie.
rozwiń zwiń