Fundusze szansą na rozwój

Cool-Tour. Młodzi badacze regionu 2.0, otoimplant – nowa szansa  dla  tych, którzy utracili słuch – to dwa z wielu projektów  wspieranych  w konkursach Narodowego Centrum Badań i Rozwoju  z Funduszy Europejskich  i środków  krajowych.
Premia technologiczna, czyli kredyt na innowacje technologiczne skierowana jest do mikro, małych i średnich firm.
Premia technologiczna, czyli kredyt na innowacje technologiczne skierowana jest do mikro, małych i średnich firm.Foto: Pixabay
O Audycji

W audycji o  tym, w jakim stopniu fundusze z programów operacyjnych Inteligentny Rozwój oraz Wiedza Edukacja Rozwój są szansą na rozwój polskiej gospodarki, technologii, polskiej nauki i społeczeństwa.

Gośćmi Doroty Truszczak byli: Izabela Żmudka, zastępca dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju,  Agnieszka Grzegorczyk z NCBR,  dr inż. Magdalena Ziąbka z Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie oraz Jerzy Kaniewski z Uniwersytetu  im.Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Była to ostatnia audycja cyklu przygotowywanego przy współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. Audycję dofinansowano z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Europejskiego Funduszu Społecznego.

***

Tytuł audycji: Eureka

Prowadzi: Dorota Truszczak

Goście: Izabela Żmudka (zastępca dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju), Agnieszka Grzegorczyk (NCBR), dr inż. Magdalena Ziąbka (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie), Jerzy Kaniewski (Uniwersytet  im.Adama Mickiewicza w Poznaniu)

Data emisji: 23.10.2018

Godzina emisji: 19.06

kh

Playlista
  • Marvin Gaye, - Mercy Mercy Me (The Ecology)