X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czas wakacji czasem nowych miłości

Szczęście w miłości. Czas wakacji i związanych z nimi podróży stwarza nam okazję do zawarcia nowych znajomości. Podstawą do dobrych relacji z innymi jest szacunek do siebie i akceptacja własnej osoby.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com
O Audycji

W obszarze badań psychologicznych istnieje wiele nowych metod pomocnych w dobrym doborze partnera, właściwym postrzeganiu siebie i swoich oczekiwań.

Joanna Godecka, terapeutka, zwraca uwagę, że relacja ze sobą samym, to pierwsza podstawowa relacja, która przesądza o tym, jak będą wyglądały wszystkie pozostałe relacje. - Jeżeli my cenimy siebie, szanujemy, uważamy za wartościową osobę i z tego punktu zawieramy relacje z innymi ludźmi, to chcemy z nimi dzielić tym, co mamy najlepszego i jesteśmy pozytywnie nastawien i- wyjaśnia psycholog. Natomiast kiedy ktoś ma o sobie marne zdanie, to albo udaje kogoś innego i gra nie swoją rolę, albo wycofuje się z relacji i staje się osobą samotną.

Posłuchaj całej audycji, w której mówimy o tym, jak korzystać z własnych zasobów emocjonalnych i zbudować trwały związek oparty na zaufaniu.

***

Tytuł audycji: Eureka

Prowadzi: Katarzyna Jankowska

Gość: Joanna Godecka (terapeutka, coach, autorka książki "Szczęście w miłości")

Data emisji: 26.06.2019

ag

Playlista
  • Donovan Jason - Sealed With A Kiss