X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Nic dwa razy się nie zdarza", czyli koncert utworów Łucji Prus w Studiu Piosenki Teatru Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2018 22:00
Studio Piosenki Teatru Polskiego Radia zaprasza na kolejny koncert - tym razem w żeńskiej obsadzie. W Studiu im. Władysława Szpilmana młode wokalistki i śpiewające aktorki wykonały najbardziej znane utwory z repertuaru Łucji Prus. 
Audio
  • Koncert utworów Łucji Prus (Studio Piosenki Teatru Polskiego Radia/Jedynka)

W trakcie koncertu w radiowym studiu wystąpiły Pamela Adamik, Karolina Gwóźdź, Katarzyna Janiszewska, Alicja Juszkiewicz i Katarzyna Osipuk.


xx 

Dyrektor Teatru Polskiego Radia Janusz Kukuła (opiekun artystyczny przedsięwzięcia) oraz Janusz Gast (autor scenariusza i reżyser koncertu) wybrali repertuar złożony z najważniejszych utworów z bogatego dorobku Łucji Prus (1942-2002).

Piosenkarka była popularna zwłaszcza w latach 60., 70. i 80. Wylansowała tak znane przeboje, jak: "Dookoła noc się stała", "Nic dwa razy", "Twój portret", "W żółtych płomieniach liści", "Walc chopinowski", "Tango z różą w zębach".

Pisali dla niej m.in. Włodzimierz Nahorny, Jonasz Kofta, Jan Wołek i Agnieszka Osiecka. Wokalistka współpracowała z takimi gwiazdami estrady, jak m.in. Alicja Majewska, Jerzy Połomski i grupa Skaldowie.

Całość programu poświęconego artystycznemu dorobkowi bohaterki wieczoru zaaranżował muzycznie Marcin Partyka - liderujący zespołowi The Jobers. Koncert prowadził Paweł Sztompke.

materiały promocyjne/kk/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Mały książę", czyli koncert utworów Krzysztofa Dzikowskiego w Studiu Piosenki Teatru Polskiego Radia (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2018 22:00
Studio Piosenki Teatru Polskiego Radia zaprosiło na pierwszy koncert w nowym roku. W Studiu im. Władysława Szpilmana wystąpili młodzi wokaliści i śpiewający aktorzy, którzy zaprezentowali najsłynniejsze teksty autorstwa Krzysztofa Dzikowskiego.
rozwiń zwiń