X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Padnij powstań 16 kwietnia godz. 09:09

Padnij powstań 16 kwietnia godz. 09:09
O Audycji
Tytuł Padnij-powstań! 2016/04/16 09:00
Prowadzący Bieńczycka Sława
Opis

9:15 Materiał z Radia Katowice o odkrytym w Chorzowie dwukondygnacyjnym schronie 9:20 GOŚĆ LIVE: Radio Kraków - gen. Mieczysław Bieniek - skoki spadochronowe, dowodzenie na misji, jak dowódca zdobywa autorytet wśród żołnierzy; 9:45 materiał Mariusza Filara - 1050-lecie Chrztu Polski 10:15 GOŚĆ LIVE: Radio Bydgoszcz (PiK) - Andrzej Borsuk z Exploseum - oddział Muzeum Okręgowego im.Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy - budynek muzem to dawna fabryka przeznaczona do zadań militarnych III Rzeszy, produkująca m.in. nitroglicerynę i proch bezdymny, zaspokajając 1/5 zapotrzebowania armii niemieckiej na froncie wschodnim - o historii miejsca oraz o wystawie "A więc wojna!", ukazującej losy ludności cywilnej w czasie II wojny światowej; 10:45 telefonicznie: Natalia Bąk - 2. Edycja biegów ekstremalnych Mud Max - 23. kwietnia w Farmie Makedońskich odbędzie się druga edycja Mud Maxa - zupełnie nowego cyklu biegów z przeszkodami. Udział w wydarzeniu zapowiedział m. in. Artur Siódmiak. Dla amatorów pokonywania niecodziennych trudności, organizatorzy przygotowali siedem kilometrów błota, bagien, trawersów i podbiegów - łącznie około trzydzieści naturalnych, ale również specjalnie przygotowanych przeszkód; 10:40 Biegaj z Jedynką

Goście Andrzej Borsuk, Natalia Bąk, Mieczysław Bieniek
Playlista
Tagi
Playlista
 • Video - Wszystko Jedno
 • BRUNO MARS - The Lazy Song
 • Szczepanik Piotr, - Goniąc Kormorany
 • INNER CIRCLE - Sweat ( A La La La Long )
 • LADY PANK - Kryzysowa narzeczona
 • ROMINA POWER & AL BANO - Felicita
 • Macdonald Amy - This Is The Life
 • VARIUS MANX - Tokyo
 • THE CARS - Drive
 • Wyszkoni Ania - Biegnij przed siebie
 • ABBA, - Take a chance on me