X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"To co się stało w moim życiu, to tylko moja wina"

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2016 16:58
- Całe moje życie było dnem krążącym wokół alkoholu, narkotyków i kombinowania pieniędzy na balety i melanże. Wstrząsającym momentem była dla mnie sytuacja, gdy wracałem do domu a sąsiedzi wyzywali mnie od złodziei i to był kolejny powód, żeby się upić i naćpać - mówił bohater audycji "Ocaleni".
Audio
  • Marcin Charliński o historii swojego życia (Ocaleni/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

Marcin Charliński, z powodu trudnych przeżyć w dzieciństwie, zszedł na drogę przestępczą, był niezwykle agresywny. Dzięki pobytowi w ośrodku odwykowym nawrócił się i odnalazł spokój serca. Dziś Marcin Charliński działa aktywnie na rzecz ludzi z marginesu społecznego.

- Mam kontakt z przeszłością, jest mi wstyd za to co robiłem. Pamiętam napad na sklep, wziąłem broń. Miałem tylko jeden cel zdobyć pieniądze. To była chwila. Teraz jak wracam do tego, to też przeżywam tę sytuację. Nie wiem, kto to był i nie jestem w stanie zadośćuczynić tym osobom, dlatego teraz staram się pomagać tym, którzy cierpią i są w potrzebie - mówił.

Jego wewnętrzna przemiana rozpoczęła się po wyjściu z więzienia podczas pobytu w ośrodku dla uzależnionych. Tam po raz pierwszy poszedł do spowiedzi. - Wówczas po raz pierwszy doświadczyłem miłości. Z Bogiem łatwiej było mi przeżyć trudności, które w dalszym ciągu były - powiedział.

Gość Jedynki przyznaje, że to co się stało w jego życiu, to tylko i wyłącznie jego wina i nikogo za to nie obwinia. - Cieszę się, że tak się stało, bo te sytuacje doprowadziły mnie dzisiaj do miłości. Może nie miałbym nigdy okazji do poznania siebie, do otwarcia na żonę, rodziców a przede wszystkim na Pana Boga - powiedział.

***

Tytuł audycji: "Ocaleni" z cyklu "Twarzą w twarz"

Prowadzi: Rafał Porzeziński

Gość: Marcin Charliński

Data emisji: 26.04.2016

Godzina emisji: 23.09

to

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Niszczyłem wszystko i wszystkich na swej drodze"

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2016 12:44
- Mój tryb życia doprowadził mnie do tego, że byłem bardzo słabym, zlęknionym człowiekiem o martwej duszy. Ten obraz dotarł do mnie podczas przesłuchań moich kolegów w sądzie. Zobaczyłem, że nikt mnie nie lubi - mówi bohater audycji "Ocaleni".
rozwiń zwiń