X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ks. Marek Dziewiecki: każdy z nas potrzebuje ocalenia

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2016 14:52
- Jesteśmy trochę zagrożeni z zewnątrz a trochę przez naszą własną słabość, naiwność - powiedział w radiowej Jedynce ks. Marek Dziewiecki.
Audio
  • O ocaleniu i miłości z ks. Markiem Dziewieckim (Ocaleni/Jedynka)
Ks. Marek Dziewiecki
Ks. Marek DziewieckiFoto: PAP/Paweł Kula

Jak wyjaśnił gość audycji "Ocaleni", biblijną ikoną zagrożenia człowieka są dwie postaci - najmłodszy syn Jakuba - Józef oraz syn marnotrawny.

- Józef jest symbolem człowieka zagrożonego przez innych ludzi. Jego bracia chcieli go z zazdrości zabić, a jak się zorientowali, że można się go pozbyć jeszcze na tym zarabiając, to go sprzedali do niewoli - wskazał ks. Marek Dziewiecki.

- Syn marnotrawny jest symbolem człowieka zagrożonego przez samego siebie, przez własną słabość, przez własną naiwność, czy przez obciążenia, które bez jego winy w nim tkwią - wytłumaczył gość Jedynki.

- Boży pomysł na ocalenie człowieka to dać mu rodzinę. Nie da się żyć bez miłości - podkreślił ks. Dziewiecki. Wysłuchaj całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: "Ocaleni" z cyklu "Twarzą w twarz"

Prowadzi: Rafał Porzeziński

Gość: ks. Marek Dziewiecki (rzymskokatolicki prezbiter, doktor psychologii)

Data emisji: 03.05.2016

Godzina emisji: 23.12

kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"To co się stało w moim życiu, to tylko moja wina"

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2016 16:58
- Całe moje życie było dnem krążącym wokół alkoholu, narkotyków i kombinowania pieniędzy na balety i melanże. Wstrząsającym momentem była dla mnie sytuacja, gdy wracałem do domu a sąsiedzi wyzywali mnie od złodziei i to był kolejny powód, żeby się upić i naćpać - mówił bohater audycji "Ocaleni".
rozwiń zwiń