Krzysztof Antkowiak - smak zakazanych owoców

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2016 11:45
Śpiewał od najmłodszych lat, a kiedy był w ósmej klasie, usłyszała o nim cała Polska - na festiwalu w Opolu wykonał piosenkę "Zakazany owoc". - Z dnia na dzień stałem się osobą publiczną, w tym wieku nie jest to proste do udźwignięcia - mówi Krzysztof Antkowiak.
Audio
  • Krzysztof Antkowiak o popularności, życiowych błędach i wychodzeniu z nałogów (Ocaleni/Jedynka)
Krzysztof Antkowiak
Krzysztof AntkowiakFoto: Wojciech Kusiński

Muzyk opowiada, że musiał zmierzyć się zarówno z falą uwielbienia, jak i nienawiści. - Popularność spowodowała, że przestałem rozumieć świat. Grasz koncerty, masz fanki, fanów, którzy piszą do ciebie listy, a z drugiej strony są ludzie, którzy strasznie ci zazdroszczą tego sukcesu, np. nauczyciele - opowiada.

Jednak to nie popularność sprawiła, że Krzysztof Antkowiak się zagubił - młody muzyk po dwóch latach  zrezygnował z koncertowania i skupił się na tym, żeby przygotować się do matury. - Pogrążyła mnie nieszczęśliwa szczeniacka miłość. Od tego momentu zaczęło się palenie papierosów, picie alkoholu - wspomina.

Opowiada także o udziale w filmie "Młode wilki", o fascynacji hazardem, która zaczęła się w Stanach Zjednoczonych, o uzależnieniu od alkoholu i o tym, jak pokonał swoje słabości.

***

Tytuł audycji: "Ocaleni" z cyklu "Twarzą w twarz"

Prowadzi: Rafał Porzeziński

Gość: Krzysztof Antkowiak (wokalista, kompozytor i autor tekstów)

Data emisji: 17.05.2016

Godzina emisji: 23.09

mg/tj

Czytaj także

Marcin Kwaśny: lepiej przeżywać życie w świadomości

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2016 14:30
- Nie warto być marionetką własnych słabości, trzeba decydować o sobie - mówił w Jedynce aktor, który zerwał z alkoholem, by ratować swoje małżeństwo i życie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Felek. Człowiek, który powinien nie żyć

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2016 17:36
Przeżył wszystko, co najgorsze - zapaści, deliria, pobyt w szpitalu psychiatrycznym na oddziale zamkniętym oraz trzy odsiadki w zakładach karnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jan Budziaszek: Bóg ma dla nas genialny plan

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2016 11:52
- Mam wrażenie, jakbym brał udział w genialnej sztuce teatralnej. Jestem aktorem, nad którym czuwa fenomenalny reżyser - mówił w Jedynce perkusista Skaldów.
rozwiń zwiń