X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ewa Ziętek: każdy człowiek słyszy pytanie: "czy chcesz?"

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2016 11:41
Aktorka obecna jest na małym i dużym ekranie, a także na deskach teatru, już od lat 70. W Jedynce opowiedziała o swoim nawróceniu, które przeżyła dokładnie 20 lat temu.
Audio
  • Aktorka Ewa Ziętek o wartościach, które przyświecają jej w życiu (Ocaleni/Jedynka)
Ewa Ziętek
Ewa ZiętekFoto: PAP/Elżbieta Kasperska

- To chyba dotyczy każdego człowieka, że pada takie pytanie: "czy chcesz?". Ja doświadczyłam tego w taki sposób, ale podejrzewam, że dla każdego ten sposób jest inny. Nie rozumiem, dlaczego niektórzy nie odpowiadają - mówi Ewa Ziętek.

Aktorka została zauważona po zagraniu panny młodej w "Weselu" Andrzeja Wajdy w 1972 roku. Po tamtym filmie posypały się propozycje od reżyserów, a Ziętek zdobyła szeroką popularność, m.in. dzięki roli Danusi w komedii "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?". Ogółem aktorka zagrała w niemal setce produkcji kinowych i telewizyjnych. - Wpadłam w straszliwy pracoholizm, jak zdarzyło się, że mam wolny dzień, wpadałam w histerię, że jestem niepotrzebna światu - wspomina.

Ewa Ziętek wyjaśnia też w audycji, dlaczego nie poszła na "czarny marsz", przyznaje, co najbardziej podoba jej się w Polsce i opowiada o swoich wrażeniach z Wielkiej Pokuty, która odbyła się na Jasnej Górze.

***

Tytuł audycji: "Ocaleni" z cyklu "Twarzą w twarz"

Prowadzi: Rafał Porzeziński

Gość: Ewa Ziętek (aktorka)

Data emisji: 8.11.2016

Godzina emisji: 23.06

mg/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"To co się stało w moim życiu, to tylko moja wina"

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2016 16:58
- Całe moje życie było dnem krążącym wokół alkoholu, narkotyków i kombinowania pieniędzy na balety i melanże. Wstrząsającym momentem była dla mnie sytuacja, gdy wracałem do domu a sąsiedzi wyzywali mnie od złodziei i to był kolejny powód, żeby się upić i naćpać - mówił bohater audycji "Ocaleni".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Patrycja Hurlak: byłam zniewolona przez szatana

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2016 14:08
Aktorka, producentka, autorka książek "Nawrócona wiedźma" i "Zakochani są wśród nas" od dziecka była uwikłana w okultyzm. - Do 32. roku życia powtarzałam, że jestem wierząca-niepraktykująca. A wierzący-niepraktykujący jest tylko jeden, to szatan - mówi Patrycja Hurlak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jacek Pulikowski - inżynier od małżeńskich relacji

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2016 11:45
Gościem Rafała Porzezińskiego był wykładowca na Politechnice Poznańskiej oraz w Studium Rodziny przy Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu, który od trzydziestu lat czynnie zaangażowany jest w działalność Duszpasterstwa Rodzin.
rozwiń zwiń