X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dariusz Kowalski: nigdy nie wątpiłem w to, że Bóg istnieje

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2017 14:25
- Jestem całkowicie ocalony. Odkupiony. To termin dla mnie - mówi gość audycji "Ocaleni".
Audio
  • Dariusz Kowalski: nigdy nie wątpiłem w to, że Bóg istnieje (Ocaleni/Jedynka)
Dariusz Kowalski
Dariusz KowalskiFoto: PAP/Stach Leszczyński

- Nigdy nie miałem problemu, żeby uwierzyć w Boga. Nigdy nie stawiałem w wątpliwość tego, że Bóg istnieje. Nie miałem chwili zwątpienia, ale miałem problem z tym, żeby przyjąć do świadomości, że On mnie kocha, że nie jestem przypadkiem, że Jego miłość jest za darmo i nie muszę nic robić, żeby na nią zasłużyć; że On chce pokierować moim życiem i ma najlepszy z możliwych planów dla mojego życia - mówi Dariusz Kowalski. - Wymagało to czasu i musiałem przejść przez etap największego złudzenia, jakiemu można ulec - że mogę kierować swoim życiem - dodaje.

Dariusz Kowalski, obok wielu innych znanych artystów, dziennikarzy i sportowców, jest ambasadorem ogólnopolskiej akcji społecznej "Nie piję, bo kocham" która ma na celu promocję trzeźwości i abstynencji. Kampania jest odpowiedzią Ruchu Światło-Życie na uchwałę Sejmu z marca 2017 w sprawie zwiększenia troski o trzeźwość Narodu.

Z jakiego powodu Dariusz Kowalski stał się absytentem? Jak doszło do jego spotkania z księdzem Franciszkiem Blachnickim? Jakie zdjęcie nosi zawsze przy sobie? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Ocaleni w cyklu Twarzą w twarz

Prowadzi: Rafał Porzeziński

Gość: Dariusz Kowalski (aktor, lektor)

Data emisji: 12.12.2017

Godzina emisji: 20.12

kh/kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Był idolem najmłodszych Polaków... dopóki nie stoczył się na dno

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2017 12:24
Marian Tchórznicki w 1969 roku zagrał główną rolę w serialu "Do przerwy 0:1" i jego fabularnej wersji "Paragon gola". By zagrać Paragona pokonał 1500 innych kandydatów... by później pokonać coś znacznie trudniejszego - alkoholizm. 
rozwiń zwiń