X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Łukasz "Wieczny" Wieczorek: modliłem się do Boga, żeby mnie uzdrowił

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2018 12:43
- Rodzice, żeby mną wstrząsnąć, zrobili mi zdjęcie jak leżałem w pokoju w stanie mocnego upojenia. Do tej pory jest to widok dla mnie wstrząsający. To nie ja. Byłem wtedy zupełnie innym człowiekiem - mówi w audycji "Ocaleni" raper Łukasz "Wieczny" Wieczorek.
Audio
  • Łukasz "Wieczny" Wieczorek: modliłem się do Boga, żeby mnie uzdrowił (Ocaleni/Jedynka)
Raper Wieczny w Jedynce
Raper "Wieczny" w JedynceFoto: https://www.facebook.com/wiecznyoficjalnie/

Wychował się na jednym z polskich osiedli. Pił z nudów. Przekraczał kolejne granice, staczając się na dno. - Wóda. Najprostszy sposób, żeby pokonać lęk, dodać sobie odwagi, zaimponować znajomym. Mam mocną głowę, więc potrzebowałem dużo tego alkoholu, żeby poczuć go mocniej - podkreśla rozmówca Rafała Porzezińskiego. 

Rozpadło się jego małżeństwo. Żona odeszła razem z niepełnosprawną córeczką. Co spowodowało, że w końcu się otrząsnął i postanowił odbić od dna? Jaką rolę odgrywa w jego życiu Bóg? Czy udało mu się odzyskać zaufanie rodziny? 

- Kiedy zacząłem odbudowywać relację z Panem Bogiem zacząłem się modlić, żeby mnie uzdrowił. Żeby pomógł mi być ojcem dla mojej córki - mówi gość Jedynki. 

Obecnie Łukasz "Wieczny" Wieczorek należy do Wspólnoty św. Dobrego Łotra. Pracuje w Archiwum Państwowym w Radomiu. Jest organizatorem imprezy "Wiara w bitach". Ma kolejną córeczkę, a wkrótce urodzi mu się także syn.

Zapraszamy do wysłuchania całej historii Łukasza "Wiecznego" Wieczorka, który opowiada, jak odbił się od dna.

***

Tytuł audycji: Ocaleni w cyklu Twarzą w twarz

Prowadzi: Rafał Porzeziński

Gość: Łukasz "Wieczny" Wieczorek (raper)

Data emisji: 6.03.2018

Godzina emisji: 20.13

kh/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"To co się stało w moim życiu, to tylko moja wina"

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2016 16:58
- Całe moje życie było dnem krążącym wokół alkoholu, narkotyków i kombinowania pieniędzy na balety i melanże. Wstrząsającym momentem była dla mnie sytuacja, gdy wracałem do domu a sąsiedzi wyzywali mnie od złodziei i to był kolejny powód, żeby się upić i naćpać - mówił bohater audycji "Ocaleni".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lech Zakrzewski: świętuję mój pierwszy dzień bez alkoholu

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2018 12:11
Gościem audycji "Ocaleni" był Lech Zakrzewski, działacz społeczny, radiowiec, który własnym życiem dał świadectwo, że można wygrać z chorobą alkoholową. Lech Zakrzewski od wielu lat prowadzi w Radiu Podlasie audycję "Boże użycz nam pogody ducha", która opowiada o nadziei i o wychodzeniu z uzależnień. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak poradzić sobie z uzależnieniem od przemocy?

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2018 10:53
- Przysięgałam sobie po każdym wybuchu, że następny już nie nastąpi. Przepraszałam. Niestety, następowało to po raz kolejny i znowu kolejny, i znowu kolejny - powiedziała w radiowej Jedynce pani Agnieszka.
rozwiń zwiń