Łukasz "Wieczny" Wieczorek: modliłem się do Boga, żeby mnie uzdrowił

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2018 12:43
- Rodzice, żeby mną wstrząsnąć, zrobili mi zdjęcie jak leżałem w pokoju w stanie mocnego upojenia. Do tej pory jest to widok dla mnie wstrząsający. To nie ja. Byłem wtedy zupełnie innym człowiekiem - mówi w audycji "Ocaleni" raper Łukasz "Wieczny" Wieczorek.
Audio
  • Łukasz "Wieczny" Wieczorek: modliłem się do Boga, żeby mnie uzdrowił (Ocaleni/Jedynka)
Raper Wieczny w Jedynce
Raper "Wieczny" w JedynceFoto: https://www.facebook.com/wiecznyoficjalnie/

Wychował się na jednym z polskich osiedli. Pił z nudów. Przekraczał kolejne granice, staczając się na dno. - Wóda. Najprostszy sposób, żeby pokonać lęk, dodać sobie odwagi, zaimponować znajomym. Mam mocną głowę, więc potrzebowałem dużo tego alkoholu, żeby poczuć go mocniej - podkreśla rozmówca Rafała Porzezińskiego. 

Rozpadło się jego małżeństwo. Żona odeszła razem z niepełnosprawną córeczką. Co spowodowało, że w końcu się otrząsnął i postanowił odbić od dna? Jaką rolę odgrywa w jego życiu Bóg? Czy udało mu się odzyskać zaufanie rodziny? 

- Kiedy zacząłem odbudowywać relację z Panem Bogiem zacząłem się modlić, żeby mnie uzdrowił. Żeby pomógł mi być ojcem dla mojej córki - mówi gość Jedynki. 

Obecnie Łukasz "Wieczny" Wieczorek należy do Wspólnoty św. Dobrego Łotra. Pracuje w Archiwum Państwowym w Radomiu. Jest organizatorem imprezy "Wiara w bitach". Ma kolejną córeczkę, a wkrótce urodzi mu się także syn.

Zapraszamy do wysłuchania całej historii Łukasza "Wiecznego" Wieczorka, który opowiada, jak odbił się od dna.

***

Tytuł audycji: Ocaleni w cyklu Twarzą w twarz

Prowadzi: Rafał Porzeziński

Gość: Łukasz "Wieczny" Wieczorek (raper)

Data emisji: 6.03.2018

Godzina emisji: 20.13

kh/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"To co się stało w moim życiu, to tylko moja wina"

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2016 16:58
- Całe moje życie było dnem krążącym wokół alkoholu, narkotyków i kombinowania pieniędzy na balety i melanże. Wstrząsającym momentem była dla mnie sytuacja, gdy wracałem do domu a sąsiedzi wyzywali mnie od złodziei i to był kolejny powód, żeby się upić i naćpać - mówił bohater audycji "Ocaleni".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lech Zakrzewski: świętuję mój pierwszy dzień bez alkoholu

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2018 12:11
Gościem audycji "Ocaleni" był Lech Zakrzewski, działacz społeczny, radiowiec, który własnym życiem dał świadectwo, że można wygrać z chorobą alkoholową. Lech Zakrzewski od wielu lat prowadzi w Radiu Podlasie audycję "Boże użycz nam pogody ducha", która opowiada o nadziei i o wychodzeniu z uzależnień. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak poradzić sobie z uzależnieniem od przemocy?

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2018 10:53
- Przysięgałam sobie po każdym wybuchu, że następny już nie nastąpi. Przepraszałam. Niestety, następowało to po raz kolejny i znowu kolejny, i znowu kolejny - powiedziała w radiowej Jedynce pani Agnieszka.
rozwiń zwiń