X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Widziałem tylko plusy picia alkoholu. Nie wiedziałem, że to ma krótkie nogi"

- Pierwszy kieliszek wypiłem mając prawie 20 lat w towarzystwie taty i młodszego brata - mówi w audycji "Ocaleni" związany z ruchem AA ksiądz Józef z Częstochowy.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock
O Audycji

- Po południu poszedłem do rodziny a wieczorem wracałem do domu już mocno "wcięty". To był ten początek, kiedy nie znając zagrożenia zobaczyłem, że jestem pełen humoru, śmiały, odważny. Zobaczyłem plusy picia alkoholu. Nie wiedziałem, że to ma bardzo krótkie nogi i szybko to, co miały być wesołością, nie jest takie wesołe... - mówi rozmówca Rafała Porzezińskiego.

W "Ocalonych" ksiądz Józef opowiada, jak wpadł w sidła nałogu oraz o tym, jak udało mu się od niego uwolnić. Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania. 

***

Tytuł audycji: Ocaleni w cyklu Twarzą w twarz

Prowadzi: Rafał Porzeziński

Gość: ks. Józef z Częstochowy (związany z ruchem AA)

Data emisji: 04.06.2019

Godzina emisji: 23.05

kh

Playlista