Arkadiusz Jakubik. Czy jest szatanem na Kabatach?

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2018 21:00
Arkadiuz Jakubik szerszej publiczności znany jest nie tylko jako aktor, ale też jako wokalista i muzyk. Właśnie wydał solową płytę pod tytułem "Szatan na Kabatach". 
Audio
  • Arkadiusz Jakubik o solowej płycie (Twarzą w twarz/Jedynka)
Arkadiusz Jakubik związany jest z południową częścią stolicy
Arkadiusz Jakubik związany jest z południową częścią stolicy Foto: PAP/Stach Leszczyński

Słysząc ten tytuł od razu nasuwa się pytanie, dlaczego szatan mieszka akurat na Kabatach? - A dlaczego nie? – zdziwił się artysta. - To nie jest próba socjologicznej analizy mieszkańców tej części Ursynowa. Myślę, że szatan z powodzeniem może mieszkać w innej dzielnicy Warszawy albo zupełnie innym mieście – powiedział gość radiowej Jedynki.

Arkadiusz Jakubik związany jest z południową częścią stolicy. Dwadzieścia lat temu wyprowadził się z miasta na podwarszawską wieś, ale najbliższa szkoła, do której chodzili jego synowie mieściła się właśnie na Kabatach. – Oczekując na moich synków tak sobie obserwowałem ludzi, którzy jacyś smutni wsiadają rano do metra jadąc do pracy, a potem wysiadają wracając do domów, do ciasnych mieszkań na kredyt. Jak mówi tekst piosenki "Szatan na Kabatach", to być może w tych mieszkaniach mieści się prawdziwe piekło – powiedział Arkadiusz Jakubik.

Czy muzyka jest jego odskocznią od aktorstwa? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji. 

***

Tytuł audycji: "Twarzą w twarz"

Prowadzi: Martyna Podolska

Gość: Arkadiusz Jakubik (aktor i muzyk)

Data emisji: 1.06.2018

Godzina emisji: 20.14

abi

Czytaj także

Korea Festival. Kawałek Korei w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2018 22:00
Koreańczycy po raz siódmy organizują w Warszawie jednodniowy Festiwal Koreański w parku Agrykola. Wydarzenie odbędzie się 9 czerwca.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Paryż i dziewczyna" oraz inne premiery

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2018 12:00
Długi weekend w kinie? Do wyboru mamy m.in. film okrzyknięty najlepszym horrorem ostatnich lat, pikantną komedię romantyczną, dramat o piłkarzach czy francuski film familijny.
rozwiń zwiń