X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Narodowcy. Polscy patrioci czy niebezpieczni radykałowie?

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2017 07:50
Budzą skrajne emocje. Dla jednych narodowcy to prawdziwi polscy patrioci. Dla drugich – niebezpieczni radykałowie sympatyzujący z faszyzmem.
Audio
  • "Młodzi, aktywni, radykalni" reportaż Olgi Mickiewicz
Uczestnicy Marszu Niepodległości 2016 na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie. Tegoroczny marsz organizowany pod hasłem Polska bastionem Europy przeszedł z ronda Dmowskiego na błonia Stadionu Narodowego. Organizatorem marszu jest Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, którego członkowie są związani z Ruchem Narodowym
Uczestnicy Marszu Niepodległości 2016 na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie. Tegoroczny marsz organizowany pod hasłem "Polska bastionem Europy" przeszedł z ronda Dmowskiego na błonia Stadionu Narodowego. Organizatorem marszu jest Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, którego członkowie są związani z Ruchem NarodowymFoto: PAP/Tomasz Gzell

Polskie organizacje nacjonalistyczne rosną w siłę. Pochody i demonstracje przez nich organizowane często przyciągają tysiące uczestników. Autorka reportażu "Młodzi, aktywni, radykalni", w ramach stypendium im. Jacka Stwory, przez ponad pół roku przyglądała się ich działalności. Starała się znaleźć odpowiedzi na pytania: kim są polscy nacjonaliści? Czy mimo różnic, nieufności i strachu spotkanie z nimi jest możliwe?

Zachęcamy do wysłuchania reportażu i komentarza autorki.

***

Tytuł reportażu: "Młodzi, aktywni, radykalni"

Autorka reportażu: Olgi Mickiewicz 

Prowadzi: Wiesław Molak

Data emisji: 17.01.2017

Godzina emisji: 0.15

gs/pg/ab

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Dopóki jestem" - Patrycja Gruszyńska-Ruman i Magdalena Balcerak

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2017 10:30
W październiku 2006 roku z willi Chimera w podwarszawskim Milanówku pani Elżbieta Drzewińska wychodzi z domu na próbę chóru. Już nigdy nie wraca do domu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"W snach zawsze chodzę" - Małgorzata Furga

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2017 10:00
SM to skrót od łacińskiej nazwy stwardnienia rozsianego. "S", czyli "sclerosis", oznacza stwardnienie, którego ogniska widoczne są w badaniu mózgu chorego. "M", czyli "multiplex", oznacza rozsiane, gdyż ogniska te mogą pojawić się w wielu miejscach mózgu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nieznośna lekkość bytu" - Beata Kwiatkowska

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2017 13:02
Gabriel Majchrzak jest doświadczonym przez życie człowiekiem. Nie miał łatwego dzieciństwa, a mimo to dziś uśmiech nie schodzi mu z ust.
rozwiń zwiń