Pomóż Ani powstrzymać stwardnienie rozsiane

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2017 11:05
Zwykłe życie może stać się niezwykłe nie tylko dzięki marzeniom i przygodom. Niezwykłość, poczucie ważności i wartości wyzwalają również, a może przede wszystkim życiowe przeszkody.
Audio
  • Reportaż "Przecież sobie poradzę" Pawła Kęski (Noc z reportażem/Jedynka)
Ania, bohaterka reportażu Przecież sobie poradzę
Ania, bohaterka reportażu "Przecież sobie poradzę"Foto: Caritas Polska

"Przecież sobie poradzę" to tytuł reportażu Pawła Kęski prezentowanego w ramach cyklu "Caritas - ludzkie historie".

Mimo, że choroba Ani, którą jest stwardnienie rozsiane postępuje, współczesna medycyna zna sposób, żeby tę chorobę powstrzymać, a nawet cofnąć. To leczenie komórkami macierzystymi. Jest to jednak bardzo kosztowna terapia, warta 182 tys. zł.

Caritas Polska prowadzi zbiórkę środków na rzecz leczenie Ani. Pomoc można przekazać poprzez stronę internetową www.pomagam.caritas.pl.

Reportaż "Przecież sobie poradzę" powstał w ramach współpracy radiowej Jedynki z Caritas Polska i tygodnikiem "Niedziela". Na reportaże zapraszamy w ostatni wtorek miesiąca tuż po północy. Wersję tekstową reportażu znajdą Państwo w tygodniku "Niedziela", który ukaże się w najbliższą niedzielę.

***

Tytuł reportażu: "Przecież sobie poradzę"

Autor reportażu: Paweł Kęska

Data emisji: 31.01.2017

Godzina emisji: 00.18

pg/ab

Czytaj także

"Warto być bohaterem". Historia 17-letniego Krzyśka

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2016 10:00
"Warto być bohaterem" to reportaż z cyklu "Caritas – ludzkie historie" realizowanego przez Caritas wspólnie z radiową Jedynką i tygodnikiem "Niedziela".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wolni aż do bólu" – Paweł Kęska

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2016 09:46
Bez zobowiązań, bez przymusu, bez nadziei i bez przyszłości. W ramach cyklu "Caritas – ludzkie historie" zapraszamy na opowieść o tajemnicy bezdomności.
rozwiń zwiń