X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Nasz dom" - reportaż Pawła Kęski

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2017 12:11
Mariusz, bohater reportażu, był osobą pełną życia; gadułą, której "buzia się nie zamykała". W wyniku choroby stracił prawie wszystko. Prawie, bo ma przy sobie kochającą żonę, która wciąż wierzy w jego powrót do zdrowia.
Audio
  • Reportaż "Nasz dom" Pawła Kęski (Noc z reportażem/Jedynka)
Mariusz Zabagło z rodziną
Mariusz Zabagło z rodzinąFoto: Caritas Polska

Dom pełen radości i miłości marzy się każdemu z nas. Co jednak się dzieje, kiedy życie układa się niezgodnie z naszymi planami? Jak, pomimo przeciwności, sprawić by słowo "nasz dom" wciąż, każdego dnia napełniać prawdziwym znaczeniem?

Caritas, poprzez stronę internetową www.pomagam.caritas.pl, prowadzi zbiórkę na rzecz całościowej rehabilitacji – neurologicznej i ruchowej dla pana Mariusza, by przywrócić go do życia, przywrócić go żonie i córkom.

Reportaż "Nasz dom" powstał w ramach współpracy radiowej Jedynki z Caritas Polska i tygodnikiem "Niedziela". Na reportaże zapraszamy w ostatni wtorek miesiąca tuż po północy. Wersję tekstową reportażu znajdą Państwo w tygodniku "Niedziela", który ukaże się 5 marca.

***

Tytuł reportażu: "Przecież sobie poradzę"

Autor reportażu: Paweł Kęska

Data emisji: 28.02.2017

Godzina emisji: 00.17

pg/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Wolni aż do bólu" – Paweł Kęska

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2016 09:46
Bez zobowiązań, bez przymusu, bez nadziei i bez przyszłości. W ramach cyklu "Caritas – ludzkie historie" zapraszamy na opowieść o tajemnicy bezdomności.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pomóż Ani powstrzymać stwardnienie rozsiane

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2017 11:05
Zwykłe życie może stać się niezwykłe nie tylko dzięki marzeniom i przygodom. Niezwykłość, poczucie ważności i wartości wyzwalają również, a może przede wszystkim życiowe przeszkody.
rozwiń zwiń