X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Słuchowisko "Mróz" Grzegorza Kasdepkego

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2017 09:13
W weekend zapewne wielu naszych słuchaczy będzie podróżowało, żeby spędzić święta z rodziną mieszkającą w innej miejscowości. Może tak, jak w przypadku bohatera słuchowiska "Mróz" będzie to podróż do babci na Suwalszczyznę?
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Syda Productions/shutterstock.com/cc

W pierwszej części "Mrozu" - słuchowiska autorstwa Grzegorza Kasdepkego, w reżyserii Janusza Kukuły - poznajemy Filipa i jego rodziców, którzy w strasznej zamieci śnieżnej jadą samochodem. Jak na złość radio zacina się na staroświeckiej, nieco dziwnej piosence, telefony rozładowują się lub łączą nie z tym, z kim trzeba, droga dłuży się niepokojąco i nawet GPS i zegary przestają działać...

W drugiej części słuchowiska towarzyszymy Filipowi i jego rodzicom, którzy usiłują wydostać samochód z zaspy w straszliwym zimnie i przetrwać natrętne telefony jakiegoś tajemniczego dowcipnisia. W tym samym czasie do oczekującej ich babci przyjeżdżają dwaj fachowcy - Majstrunio i Mistrzunio - jak się okazuje, specjaliści od naprawy czasu. Ale czy czas w ogóle warto naprawiać?

Zapraszamy do wspólnego przeżywania chwil grozy i radości razem z naszymi bohaterami.

Część pierwsza słuchowiska w sobotę po godz. 19.30.
Część druga słuchowiska w niedzielę po godz. 18.10.

>>>>Zapraszamy także do słuchania Polskiego Radia Dzieciom <<<

kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak