"Pompon w rodzinie Fisiów"

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2019 11:05
Do końca miesiąca Krzysztof Tyniec będzie czytał wybrane fragmenty opowieści Joanny Olech "Pompon w rodzinie Fisiów".
Pompon w rodzinie Fisiów
"Pompon w rodzinie Fisiów"Foto: materiały prasowe

W rodzinie Fisiów, która smoki zna tylko jako baśniowe i dawno wymarłe stworzenia – niespodzianie pojawia się mały, zielony osobnik. To… smocze dziecko! Jest nietaktowny, nie umie się zachować, ma dziwne upodobania kulinarne i niesamowite pomysły, a mimo to Gniewosz i Malwinka go uwielbiają. Z bohaterami książki Joanny Olech "Pompon w rodzinie Fisiów" będziemy spotykać się od 21.01. do 1.02. włącznie. Opowieść tę wydaną w formie audiobooka na podstawie książki wydało Virtualo Sp. Z o.o. 

Czytaj także

Anna Taraska "Kropka z błędem"

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2018 12:00
Kropka mieszka w zeszycie w trzy linie. Mówi, że kiedy dorośnie, chce zostać kropką nad "i". Ale na razie uwielbia robić fikołki i rysować na brzegach kartek. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Magiczne drzewo. Czas robotów"

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2018 07:00
Na spotkania z bohaterami kolejnej opowieści Andrzeja Maleszki "Magiczne drzewo. Czas robotów" z Wydawnictwa Znak Emotikon zapraszamy od 31 grudnia do 11 stycznia, oczywiście do Radia Dzieciom.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Mały pokój z książkami"

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2019 11:05
W tym tygodniu Przemysław Bluszcz przeczyta baśń o młodym Królu Pedanterii. Będzie to jedna z opowieści zebranych przez brytyjską pisarkę i poetkę Eleanor Farjeon w zbiorze "Mały pokój z książkami" z Wydawnictwa Dwie Siostry.
rozwiń zwiń