X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Bazanek i szczerbaty uśmiech losu" Monika Krauze

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2019 14:09
O czym szemrze przedwojenna kamienica, przy ulicy Wyspiańskiego, w rozedrganym powietrzu początku lata? Złoto, kręcące się wokół domu podejrzane typki, mroczny dentysta, brodaty student, artystka oraz tajemniczy fiołkowy zapach. I te dziwne odgłosy w środku nocy, którymi bulgoczą ściany...
Bazanek i szczerbaty uśmiech losu
"Bazanek i szczerbaty uśmiech losu"Foto: Wydawnictwo Zielona Sowa

W roztapiającym wszystko upale, z burzą na horyzoncie, losy kamienicy nieoczekiwanie znajdą się w rękach Emila i Jonasza Bazanków. Czy uda im się rozwikłać tajemnice, o których szepcze budynek? Czy uśmiechnie się do nich szczerbaty uśmiech losu?

"Bazanek i szczerbaty uśmiech losu"

Wybrane fragmenty książki Moniki Krauze "Bazanek i szczerbaty uśmiech losu" Wydawnictwa Zielona Sowa nadajemy w Jedynce Dzieciom od 29 lipca do 9 sierpnia włącznie. Czyta Tomasz Borkowski.

DS

Zobacz więcej na temat: nasza powieść dzieci
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak