X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Na plaży

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2019 19:30
Choć już po wakacjach, to właśnie tam można go znaleźć najwięcej. Dużo mniej w piaskownicy. Oczywiście chodzi o piasek, o którym zwykle nie wiemy zbyt wiele. A tymczasem piasek kryje w sobie wiele geologicznych tajemnic. Dziś właśnie o nich usłyszycie w Jedynce dzieciom.
Audio
  • Na plaży (Jedynka dzieciom)
  • Fragment książki "Doktor Proktor i wanna czasu" autorstwa Jo Nesbø w tłumaczeniu Iwony Zimnickiej. Czyta Grzegorz Pawlak (część 8)
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Pixabay

Zapraszam, Joanna Ficińska

Zobacz więcej na temat: Joanna Ficińska dzieci piasek
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kuzyn udomowionych psów

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2019 19:15
Czyli wilk. To na wilcze spotkanie zapraszamy dzisiaj do "Jedynki dzieciom", bo dzięki opowieściom pewnego leśnika poczujemy się tak, jak byśmy spędzili wśród wilków już niejedną chwilę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Każdy zbiera skarby

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2019 20:35
Tak brzmi tytuł piosenki, która dziś usłyszycie w Jedynce dzieciom, bo dziś będziemy właśnie poszukiwać wakacyjnych skarbów... Tych, które można zabrać ze sobą, do domu i tych, którym można zrobić zdjęcie... I także tych, które można mieć tylko w sercu...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śmiecenie to obciach

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2019 12:01
O tym wiedzą już wszyscy na całym świecie... Wy także, prawda? Dlatego w wielu miejscach organizowane są akcje sprzątania miejsc, które nas otaczają... Ostatnio, taka akcja odbywała się w polskich górach. Ale jest przecież sposób na to, żeby nie sprzątać... Wiecie jaki? Wystarczy nie śmiecić i nie zostawiać po sobie niczego niepotrzebnego. I zwracać uwagę tym, którzy zostawiają. 
rozwiń zwiń