Krokodyla ząb zabolał

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2019 19:30
Tak brzmi tytuł piosenki, której dziś będziecie mogli posłuchać w Jedynce dzieciom. Ale tak naprawdę ząb zabolał pewnego słonia w poznańskim ogrodzie zoologicznym. I to właśnie tam dzisiaj trafimy i sprawdzimy w jaki sposób leczy się zęby dzikim, ogromnym zwierzętom.
Audio
  • Jak leczy się zęby u zwierząt (Jedynka dzieciom)
  • Fragment książki "Doktor Proktor i wanna czasu" autorstwa Jo Nesbø w tłumaczeniu Iwony Zimnickiej. Czyta Grzegorz Pawlak (część 9)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Sponchia/pixabay

Zaprasza, Joanna Ficińska

Zobacz więcej na temat: Joanna Ficińska dzieci słoń
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

W bocianim gnieździe...

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2019 19:30
Prawie w bocianim gnieździe dzisiaj będziemy... I będziemy też poznawać zwyczaje tych pięknych ptaków, które kilka miesięcy w roku spędzają w naszym kraju...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wieczór z Puchaczami

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2019 21:25
Czy puchacze to bardzo groźne zwierzęta? Czy można je zobaczyć je na własne oczy, czy kryją sie skutecznie przed ludzkim wzrokiem? Dziś o puchaczach w Jedynce dzieciom.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Psy, które kochają góry

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2019 17:16
A w dodatku uwielbiają pracować razem z człowiekiem. Tak, tak, to oczywiście owczarki podhalańskie. Na czym polega ich praca? Przede wszystkim na pilnowaniu stad owiec. A czy owce czują respekt przed wielkimi białymi psami? Dlaczego ich sierść jest taka śnieżnobiała? Czy naprawdę są niezastąpionymi pomocnikami górali? 
rozwiń zwiń