"Puk, puk! Otwórzcie drzwi!" Marcina Przewoźniaka

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2019 19:12
W domu Bielskich pojawia się dziwaczny posłaniec z jeszcze dziwniejszym listem! To oznacza tylko jedno - historia świata znowu zaczęła przyspieszać!
Puk, puk Otwórzcie drzwi Marcina Przewoźniaka
"Puk, puk! Otwórzcie drzwi!" Marcina PrzewoźniakaFoto: Wydawnictwo Zielona Sowa

Zabytkowe drzwi kupione na targu staroci wracają na swoje miejsce. Bohaterowie z dawnych czasów znowu pojawią się we współczesnym świecie! Ale czy rodzinę Bielskich może coś jeszcze zaskoczyć? No jasne! Bo do którego normalnego domu przychodzi Winston Churchill, aby zapalić cygaro i powiedzieć kilka legendarnych słów? Na czyim fortepianie swoje słynne utwory gra Fryderyk Chopin? I kogo odwiedzi Mikołaj Kopernik, aby odkryć kilka zaskakujących faktów o współczesnym świecie? 12-letni Staś i jego rodzice muszą być przygotowani na każdą sytuację i każdego gościa.

W "Puk, puk! Otwórzcie drzwi!" nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji, świetnych przygód i dużej dawki humoru. Poznajcie historię z zupełnie innej strony!

Powieść "Puk, puk! Otwórzcie drzwi!" Marcina Przewoźniaka wydawnictwa Zielona Sowa od 28.10 przez dwa tygodnie w "Jedynce dzieciom" czyta Łukasz Lewandowski.

"Puk, puk! Otwórzcie drzwi!" Marcina Przewoźniaka "Puk, puk! Otwórzcie drzwi!" Marcina Przewoźniaka
Zobacz więcej na temat: nasza powieść